Tv Net

< / > Sitene Ekle
Sitene Tv Net Canlı Yayını ekle..
İsim TV NET Yayıncılık
Kategori Ulusal Haber
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0(212) 674 67 67
Adres http://www.tvnet.tv.tr

TV NET

TV NETİ 8 Nisan 2005'de yayın hayatına başlamış haber kanalıdır. Kanal, ilk olarak ATR adıyla test yayına başlamış, 1 Ocak 2017'de adını   '' TV NET '' olarak değiştirmiş ve yayın hayatına devam etmiştir. TV NET , Albayrak Grup çatısı altında yayın yapmaktadır.


Kanalın Genel Yayın Yönetmeni ise İbrahim Karagül'dir. TV NET, kuruluşunda '' Güçlü '' sloganıyla yayın yapmıştır, 2015 yılında ise '' Gerçek. Yeni. Güçlü '' sloganıyla günümüze kadar sloganınını devam ettirmiştir. TV NET'in kuruluş yıllarında '' TV NET RADYO '' adın da kanalın radyo yayını oluşturulmuştur. TV NET RADYO'yu birçok şehirden dinleyebilirsiniz. TV NET'in kardeş kanalı ise Tempo Tv'dir.
Kanal, 16:9 formatıyla, HD olarak yayın yapmaktadır.

TV NET'DE NELER VAR?

TVNET , haber kanalı çizgisini hala korumaktadır. Kanalın yayın akışının büyük bir çoğunluğunu Haber BÜltenleri oluşturmaktadır. Haber Bültenleri'nin yanı sıra Spor, Aktüel, Teknoloji ve Kültür
programları da bulunmaktadır.

TV NET, sasdece Haber Kanalı olmaktan ziyade birçok konulara değinerek
geniş kitlelere ulaşabilen bir kanal. Kanalın yayın akışı ise şöyledir ; Habere Bakış, Komplo Teorisi, Orta Kuşak , Günaydın Türkiye, Ne Dersiniz, Makam Arabası, Bir Tatlı Huzur, Tarih Atlası, Dünya Basını, İstirbarat, Konuşmak Lazım, Avukatınıza, Sorun, Muhalif, Atlas, TechnoLogic gibi birçok program bulunmaktadır.


Kanal, Teknoloji programlarıyla günümüz dünyyasında gelişen teknoloji haberlerini yayınlamaktadır. Avukatınıza Sorun programıyla hukuki olarak aklınızda kalan soru işaretlerini cevaplandırabileceğiniz program da bulunmaktadır. Kanal, ağırlık Haber BÜltenleri'nin yanı sıra belgesel programları da yayınlamaktadır.

TV NET , kanalını ve diğer birçok kanalı sitemizden bulabilirsiniz. Sİtemizdeki tüm kanalları ücretsiz ve HD özellikleriyle dilediğiniz gibi telefonunuzdan, tabletniziden ya da bilgisyarınızdan izleyebilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için yorumlarınızı değerli buluyoruz.
 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?