Tv Em

< / > Sitene Ekle
Sitene Tv Em Canlı Yayını ekle..
İsim Güçlü Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Prodüksiyon Reklamcılık Tic. A.Ş.
Kategori Haber Dizi-Film Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 471 61 83
Adres http://www.tvem.com.tr/

EM TV

Em tv, Tek – Art Holdinng çatısı altında , Mehmet Ali Yılmaz tarafından 7 Ocak 2012 yılında kurulmuştur. Kanalın sloganı şöyledir ‘’ Sinema ve Eğlence kanalınız , Ailenizin En Konforlu Sinema Locası ,  Sinema kanalınız … ‘’ Kanalın genel merkezi İstanbuldadır. Kardeş Kanalı, Zigana Tv’ dir.14 Şubat 2016 ‘da kanalın adı ‘’emtv ‘’ adını alıp , logeosunu değiştidi. 26 Eylül 2016 raeihinde ismi ise yenide ‘’ tv EM ‘’ oldu. 2018 yılında kanalı ismini tekrar değiştirerek ‘’ Em tv ‘’ yaptı ve böyle kaldı.

Kanal , 80 ‘li yıllar damga vuran ünlü dizileri yayınlamasıyla bilinir. Bunlardan bazıları , Kara Şimşek, A Takımı , Magnum , Bonanza gibi dizlileri tekrardan yayınlamıştır.

 

EM TV’DE NELER VAR

 Kanalı çizgisini koruyarak ağırlıklı olarak film ve dizi yayını üzerine yayın akışını çiziyor. Yayın akışına  baktığımız da ise karşımıza çıkan programlar , diziler ve filmler şöyle ; Western Sinema , Devlerin Aşkı, Zafer Yolları , İstiklal Kahramanları , Loch Ness Gizemi , 21. Yüzyılın Şifreleri , Keşif , Para Konuşur , Yer Yüzünde Bir Melek , Çapkın Ortaklar gibi birçok program, dizi ve film yayınlanıyor. Kanalda en dikkatleri üzerine çeken program ise Wester Sinema adı altınta bir program yapılması. Bu çatının altında programda tamamen Western filmleri yayınlanıyor , Western film severlerinin mutlaka takip edip , izlemesi gereken bir program . Diğer programlara baktığımızda Para Bende , Keşif gibi TV programlarının olduğunu görüyoruz. Kanal , ağırlıklı olarak film üzerine yayın yapsada ara serpiştidiği programlar sayesinde kitlesin genişletiyor. Kanal da aynı zaman da sağlık programları var. Şu an Türkiyedeki hemen, hemen tüm kanallarda olan ‘’ spor bülteni ‘’ programı EM TV kanalında da mevcut. EM TV kanalını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. EM TV ve diğer birçok kanalı sitemiz üzerinden takip edip, izleyebilirsiniz. Üstelik sitemiz ücretsiz ve fuul HD özellikleriyle yayın yapıyor. Kanallar hiç donmadan gönül rahatlılığıyla izleyeceğinize şüpheniz olmasın. Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için yorumlarını değerli buluyoruz .

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?