Ton TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Ton TV Canlı Yayını ekle..
İsim Çanakkale Ton Tv
Kategori Yerel
Genel Merkezi Çanakkale
İletişim tontv@tontv.com.tr
Telefon 0286 217 48 58

Ton Tv Yayın

Ton Tv, Çanakkale’de yerel yayın ypaan köklü bir kanaldır. Çanakkale’nin nabzını tutan ve oldukça izlenen kanallardan bir tanesidir. Ton Tv kanalını izle9.com adresinde ‘’ Ton Tv Canlı İzle ‘’ seçeneğiyle 7/24 izleyebilirsiniz. Yerel kanalların getirdiği avantajları  en verimli şekilde kullanan Ton Tv oldukça başarılı bir yayın akışını gerçekleştiriyor. Kanal, Dünya sinemasından filmleri de yayın akışına ekleyerek, yayınlarını güçlendiriyor. Şehir’de yaşanan olaylar gelişmeleri naklen yayınlamaktadır.

Ton Tv yayın hayatında 20. Yılını kutlamaktadır. Köklü ve engin televizyonculuk deneyimini yayınlarına aktarmaktadır. Kanal, geniş yapımlar  ve güncel tartışma programlarını da sık sık yayınlamaktadır. Çanakkale’de spor’un da nabzını tutan Ton Tv, yerel lig müsabakalarını ve haberlerini canlı olarak yayınlamaktadır. Çanakkale’de en çok izlenilen yerel kanallardan bir tanesi olduğunu söylemekte fayda var.

Genel olarak kanala baktığımızada; Dünya sinemasından filmler, güncel tartışma programları, lig müsabakaları, haber bültenleri, Çanakkale’de yaşanan kültürel ve sanatsal faliyetler ve şehrin politik sürecini de tahlil eden yapımarla doludur. Çanakkale’de yaşanan gelişmeleri en doğru ve en hızlı şekide izleyebiliceğiniz bir kanal olmaktadır. Ton Tv kanalını web adresimiz 7/24,  HD ve Canlı İzle seçenekleriyle gönül rahatlılığıyla izleyebilirisin.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?