Star Tv HD

< / > Sitene Ekle
Sitene Star Tv HD Canlı Yayını ekle..
İsim Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Kategori
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 335 00 00
Adres http://www.startv.com.tr/

STAR TV

Star TV, 1 Mart 1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulan Türkiyenin ilk özel yayın kuruluşudur.Kanalın ilk kuruluş adı; ‘’Star 1’’dir.Kurulduğu dönemde test  yayınlarına ağırlık olarak; Santa Barbara, Ateş Çemberi, Cimri, Aynadaki Yüz gibi pempe diziler yer edinmişir.Star TV’nin ilk kurulduğu yıllarda gözleri üzerine çeken olay ise;  yayın akışına Türkiye Futbol Ligini canlı olarak eklemesidir.Türkiye Kupası Finali olan Fenerbahçe-Galatasaray maçları ve ardından tüm ligin maçlarını canlı olarak yayınlaması kanalın imajını çizmeye ve yavaş, yavaş yükselmeye başlamasını sağlamıştır.Türkiye Futbol ligini naklen olarak yayınlamaya başlaması ile kanal tamamen 24 saatlik yayın akışına başlamıştır.
  1999’da Türkiyede ilk sayısal yayın yapan Star TV, 11 Kasım 2003 tarihinde tamamamen sayısal yayına geçmiştir.Star TV çatısı altında Kral TV,Teleom TV gibi bir çok tematik kanallarda kurulmuştur.
Tarihler 2005’i gösterdiğinde Star TV’nin tüm hakları Doğan Medya Grubuna geçmiştir.Aynı dönemde yayınlanan Sihirli Annem dizisi de Star TV kanalına transfer olmuştur.Uğur Dündar gibi tecrübeli isimlerle çalışan Star TV prestiji gün geçtikçe artmaya devam etmiştir.
Uefa, Şampiyonlar Ligi maçlarını canlı olarak yayınlama hakkını alıp, yayınlar.Star TV, Türkiyedeki alternatif Spor kanalı mottosuna yaklaşır.Kanal uzunca bir süre Türkiye ve Dünya futbal maçlarını yayın akışında tutar.
İlerleyen zamanlarda Acun Ilıcalı ile anlaşan kanal Survivor, Yetenek sizsiniz Türkiye, Var Mısın Yok Musun ? gibi programlarını yayın akışına eklerek  ratinglerini güçlendirir.İlerleyen dönemlerde ise Behzat Ç. Gibi kült diziler yayınlanır.Behzat Ç. Yayınlandığı dönemde yayınlanan bölüm, internette paylaşılıkdan kısa bir süre sonra milyonlara ulaşabiliyordu.Star TV’nin internet yüzü olmayan başlamıştı Behzat Ç. Aynı dönemlerde İşler Güçler,Acaip Şeyler,Kardeş Payı,Ben de Özledim  gibi alternatif dizilere yer vermesi kanalın kendine has duruşunu koruyor.
Şu an kanal Türkiyede en çok izlenilen 5 kanal arasındadır.Kanal da bir çok dizi, program ve yabancı filmler yer almaktadır.Kanaldaki bazı diziler ise şöyledir;Kuzgun, Sevdim Seni Bir Kere, Benim Tatlı Yalanım,Erkenci Kuş, Kardeş Çocukları vs. Diziler yayınladığı saatlerde ciddi bir rating alır.
Programlardan bazıları ise şöyle;Burcu ile Hafta Sonu, Gerçeğin Peşinde, En Güzel Bölüm, Mesut Yar ile Bugün, Star Haber, Tülin Şahin ile Moda, Vahe ile Evdeki Mutluluk, Ayrıcalıklı Rotalar vs.Programların kapsamı oldukça geniş olan Star TV gün geçtikçe yayın akışına yenilerini eklemeye devam ediyor.Star TV misyonunda tarihinden görebileceğimiz gibi her zaman en yenisi, en iyisi imajı var.Aynı zamanda Türkiyedeki  ilk internet akışını yapan kanal Star TV. Kanal haftanın belirli günlerinde ağırlıklı olarak Hollywod sinemasından macera,aksiyon,korku,komedi,savaş,bilim kurgu öğelerinde filmleri  düzenli olarak yayın akışına ekliyor.
Kanalın yayın akışı oldukça zengin ve dolu Star TV kanalını istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde www.izle9.com ile telefondan, tabletten, bilgisayardan ücretsiz ve fuul Hd olarak izliyebilirsiniz.Yorumlarınız sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz açısından değerli buluyoruz.

STAR TV CANLI İZLE
 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?