Canli tv izle

Canli tv izle sitesi izle9 amaçları

İnternet ortamında sizlere Canlı tv izleme konusunda 2019 Temmuz ayından bu yana tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Televizyon yayınlarını ,Sinema Filmlerini, Dizi yayınlarını, HD olarak telefonunuza kadar getiren ücretsiz alternatif bir platformdur. Canlı tv yayınlarını izlemeye devam edin!

izle9.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.

İnternette yüzlerce tv film izleme sitesi var fakat googleın algoritmaları ve gelişen teknoloji ile birlikte telif sahiplerinin işleri daha kolay oldu ve hak geçmeme konusunda çok iyi adımlar atıldı bu mutlu edici sevindirici bir haber fakat bluetv netflix gibi siteler ücretli olduğundan ücretsiz olan canlı tv izle ve bazı yayınları izleyemeyen insanlar çok şikayetçi izle9.com kuruluşunun amacı tamamen yasal olan ve telif hakkı olmayan ücretsiz uydu yayınlarını ve telif olmayan filmleri editörler tarafından özenle seçilip sizlere sunulma hizmetinin dışında her zaman dediğimiz gibi özenle kategorize edilmiş alanlardır. Sitemiz henüz yeni şuan için kategori aşamaları henüz bitmedi ve güncellenmeyen bir çok kategori var sizlere daha iyi ve hızlı hizmet vermek için çalışmalarımız halen devam etmektedir. Keyifli bir izleme sunmanın dışında diğer sloganımız ücretsiz istediğin kategoriyi izle.. aradığını anında bul ve günün tadını çıkar prensibidir. izle9 sitesi tamamen özgün içeriklere sahip olacaktır ve seçilen her kanal her film her video , blog yazısı ve her haber özenle seçilmiş konular ve tamamen editörlerimiz tarafından yazılmıştır. Hedefimiz ilk aşamalarda ilklerde yer almasada bir süre sonra en iyiler listesinde yer almayı hedefliyoruz. Googleın bütün kurallarına uyarak ve sanatçı ve yayıncıların haklarını gasp etmeyerek.

İnternette dediğimiz gibi yüzlerce canlı tv izleme sitesi var fakat hepsinde yüzlercede reklam var artık insanlar reklam görmekten bıktı ve en büyük siteler reklamlardan kurtulup ziyaretçilerine istediklerini vermek için reklamları kaldırmaya başladı fakat ücret karşılığında hizmet veriyor .. hayatta kalması için bu şart fakat biz bunlara karşı tüm yayınlar olmasada uydudan yayın yapan ve telifsiz olan eserleri bağımsız film yapımlarını ve izlemeye değer videoları sizler için izle9.comda yayınlayacağız. İleride ise yüzlerce reklam yerine belli başlı reklamlar koyacağız. Siz kullanıcılarımızdan tek isteğimiz sitemizi sık sık ziyaret edip güncellenen içerikleri takip etmeniz ve yorum yapmanızdır. Ayrıca ekibimizde yer almak isteyen arkadaşlar varsa iletişim bölümünden ulaşabilir.

CANLI TV YAYINLARI

Ulusal kanallar , Uluslararası kanallar, yerel kanallar bulunmaktadır. Ayrıca sitemizde Azarbeycan , Rusya , Almanya , ABD ülkelerinin kanalları da bulunmaktadır. Tüm kanalları sitemizde 24 saat boyunca, dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.  Canlı ulusal tv kanallarını izlemeye devam edin..

HABERLER

Dizi ve filmler hakkında haberler , filmlerin haberleri paylaşılmaktadır. Ayrıca eleştirmenlerimiz tarafında dizi ve film eleştirileri yapılmaktadır. Dizilerin yayınlanan bölümlerini analizi ve diğer bölüm de neler olabileceği tarzında haberler girilmektedir.

DİZİLER

Tv dizileri izle9'da  izlemeğe doyamadığımız birçok dizi yüklenmektedir. Bunların arasında elbetteki yabancı diziler de var. Ayrıca sevdiğiniz ve ulaşamadığınız diziler olursa , bizlere bildirirseniz sizlerle paylaşma şansını bulabiliriz.

FİLMLER

Sitemizde Sinema Filmleri , film önerileri , film çözümlemelerinin yapıldığı katagorimiz de bulunmaktadır. Düzenli olarak Film yüklemeleri yapıyoruz. Olur da bulamadığınız filmler olursa , bizlere bildirirseniz , sizlerle paylaşmaya şansını bulabiliriz.

YAYIN AKIŞI

TV Yakın akışları bir diğeri ise Türkiye’de yayın yapan kanalların yayın akışları bulunmaktadır. Hangi kanal da nelerin yayınlayacağını dileiğiniz gibi takip edebilirsiniz . Yayın akışında sevdiğiniz program ve ya dizinin yayın günlerini takip edebilirsiniz . Örneğin: ATV Yayın akışı, Show TV Yayın akışı, Star yayın akışı, cnn turk yayın akışı, fox tv yayın akışı, Haberler saat kaçta?, Ntv yayın akışı, Tv 100 yayın akışı, gibi bütün tv yayın akışlarına anlık olarak bakabilirsiniz.

MOBESE YAYINLARI

Mobese yayınları konusunda ise Sitemiz de çeşitli bölgelerin kamu ile paylaşılan mobese yayınları bulunmaktadır. Mobese yayınları , daha önceki kayıt olarak yayınlanmaz. Tüm mobeseler, canlı olarak yayınlanır. Özgürce, mobeseleri izleyebilirsiniz. Yurtdışı mobese kameralar 

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için sizlerin geri dönüşlerini önemsiyoruz. Bize herhangi bir durumda olumlu , olumsuz geri bildirim sağlarsanız sizlere daha iyi hizmet sağlayabiliriz. Sitemizde olmasını istediğiniz film , dizi , yayın ve ya kategorileri bizlerle paylaşırsanız, sitemizde yayınlayabiliriz. Ayrıca diziler ve filmler üzerine yazdığınız yazıları bize gönderebilirseniz , editörlerimizin onayıyla sitemizde isminiz ile birlikte paylaşabiliriz.

 

 

Yorumlar

Yorum Ekle

canlı tv izle tarafından 2020-04-10 02:41:10 tarihinde gönderilmiştir.

Merhaba, Canlı tv ile deyince akla izle9.com geliyor artık başarılar diliyorum site çalışanlarına

Abdullah Avcı tarafından 2019-06-10 15:13:34 tarihinde gönderilmiştir.

Beşiktaşa geldiğim için çok mutluyum.

İletişim tarafından 2019-06-10 15:13:09 tarihinde gönderilmiştir.

deneme yorum

Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız