Kanal 33

< / > Sitene Ekle
Sitene Kanal 33 Canlı Yayını ekle..
İsim Kanal 33 RTV Yayıncılık Reklam VE Org. Tic. San. A.Ş.
Kategori Yerel
Genel Merkezi Mersin
Telefon 0 324 232 33 33
Adres www.kanal33.com.tr

KANAL 33

Kanal 33, 
Kanal 33, Turgay ve Tuncay Demirtaş kardeşler tarafından 1992 yılında yayında kuruşmuştur. Kanal 33, Türkiye'de kurulmuş ilk yerel kanallardan bir tanesidir. Kanal 33, bu yüzden Türkiye Televiztyon litarütüründe önemli bir yere sahiptir. Kanal 33, 28 yıldır aralıksız Mersin'deki son dakika haberleri, yerel etkinlikleri naklen yayınlamaktadır. Ayrıca gurbetteki Mersinliler için önemli bir rol oynayan Kanal 33, Mersine özlemi olan gurbetçilerin yoğunlukla izlediği bir kanal. Kanal 33, Mersin'deki birçok etkinliğin tarihlerini, şehirde neler olacağını naklen yayınlamaktadır.


KANAL 33'DE NELER VAR ?

Kanal 33, yerel bir kanal olmasına rağmen Türkiyede ve Dünyadan birçok film, dizi yayınlamaktadır. Western kuşağını ve Hollowod sinemasından birçok filme yer vermektedir. Kanal 33, Mersin'de resmi protokolleri, Belediyenin Meclisini ve Belediye çalışmalarını ve planlamalarını an be an yayınlamaktadır. Kanalın Mersin'de siyaset yapan politikacaların birçoğunun sürekli uğradığı planlarını ve Mersin'de neler olacağını anlattığı birçok program bulunmaktadır.Ayrıca Kanal 33, Mersin'deki birçok etkinliği,
konferansları, konserleri, programları, yerel lig maçlarını,  canlı olarak yayınlamaktadır. Kanal, Mersin'in Türkiye ve Dünya'ya tanıtma konusunda önemli rol üstleniyor. Kanal, birçok Mersin'in kültürü, tarihi, sosyolojisi, gelişimi gibi başlıklar üzerinden birçok belgesel çekip kanalda yayınlanmıştır. Turizm konusunda oldukça etkili olan bu yöntemi Kanal 33, yıllardır devam ettiriyor. Kanal 33'ün Ana Haber Bülteni sayesinde, Mersin'de gerçekleşen tüm haberleri naklen yayınlamaktadır. Kanal 33, istikrarla çizgisini koruyarak, yayın hayatına devam etmektedir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?