Halk Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Halk Tv Canlı Yayını ekle..
İsim ES MEDYA
Kategori Ulusal Haber
Genel Merkezi Ankara
Telefon 0(312) 236 64 25
Adres http://www.halktv.com.tr/

HALK TV

2005 günümüze kadar halen yayın hayatını sürdüren bir televizyon kanalıdır. Halk tv genelde saat başı haber yayınlayan bir kanal olarak bilinir fakat bunun yanında halk tv'nin bir çok özel programı vardır. Kurucuları arasında Deniz Baykal ve Mahmut Yıldız vardır. Her geçen yıl televizyon dünyasında iyi yerlere gelen kanal şimdilerde hem canlı yayında hemde interaktif yayıncılıkta onlarca yazar ile günlük ve haftalık yazılarla gündeme gelmektedir. Ana haber bültenlerini irfan değirmenci sunar ve sunucunun hatrı sayılır bir kitlesi olduğundan çoğu zaman en çok izlenen haber saatleride gözlerden kaçmamaktadır. 

Halk Tv'nin topluma ve insanlara karşı belirli bir çizgisi vardır ve bunu sloganlarla dile getirirler. İşte halk tv nin sloganı şöyle;

"Halkın yanında halk haber" Türkiye'de değil tüm dünyada tüm halkların eşitliği ve onlara hizmet etme anlayışına sahiptir. Dünya'da halka insana dair haberleri işler ve özel haber şeklindede bir çok haber vardır. 

Geçtiğimiz son dönemlerde ise en çok suriye meselesi üzerine yayın yapan halk tv ezilenlerin yanında olduğunuda bu şekilde göstermiş oluyor bizlere.

Halk TV'yi izlemek

izle9.com sitesi üzerinden halk tv ve diğer yasal tüm tvleri sizler için sunuyoruz. Fakat halk tv yi başka platformlarda ve kendi uydularında izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için ise aşağıda vereceğimiz bilgilerle rahatlıkla izleyebilirsiniz. 

Halk Tv'yi  Türksat 4A, Digiturk ve D-Smart ve diğer platformlarda rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Halk TV Frekansları

Uydu Adı:Türksat 4A

Frekans: 12423

Polarizasyon: V

Sembol27500

FEC: ¾

Uydu Konumu:  42.0 E

İzle9 ekibi olarak halk tv televizyon kanalı hakkında editörlerimiz tarafından kanalı kısaca tanımlamaya çalıştık. İlerleyen zamanlarda halk tv ve diğer tüm kanallar için geniş bilgilere yer vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

HALK TV CANLI İZLE

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?