Flash Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Flash Tv Canlı Yayını ekle..
İsim Göktuğ Medya Grubu
Kategori
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 224 273 37 00
Adres http://www.flashtv.com.tr
1992 yılında kurulanFlash TV; Ömer Ziya Göktuğ'un kurduğu Göktuğ Grup yönetiminde yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye'de yayın yapan ikinci özel televizyon kanalı olan Flash TV, yayınladığı dizi ve programlarla öne çıkmaktadır. 2000'li yıllarda yayın akışını değiştiren Flash TV, müzik kanalına dönüşmüş ilerleyen yıllarda terkar genel içerikli eğlence kanalına dönüşmüştür.

Flash TV HD izle:

Flash TV HD, 2015'te yüksek çözünürlüklü yayına başladı. Daha sonra HD yayınlara ara verildi.Kanalın Türkçe yayınlarının izleme alanı; Türkiye, Avrupa, Azerbaycan genelinde yayın ağı var.Kanalın yüksek reytingli programlarını HD ve kesintisiz izlemek için yukarıdaki kanalın izle butonuna tıklayabilirsiniz. Mobil TV yayını için de CANLI TV Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Yayın Akışındaki Program Türleri:

Haber, Eğlence, dizi, yaşam, yarışma, spor, canlı maç, canlılar ve bilim belgeselleri, yemek programları, gezi ve aktüalite programları.TV rehberi olarak haftalık yayın akışındaki programlar ve günlük dizilerinden bazıları:GERÇEK GÜNDEM, Haber Turu, YERLİ DİZİ İLİŞKİLER, DEST-İ İZDİVAÇ, YABANCI DİZİ TATLI CADI, FLASH HABER, MAVİ AY Dizisi, Latif Doğan Küstüm ShowCanlı TV haricinde Flash TV'yi HD, kesintisiz ve donmadan canlı izlemek için uydu yayını frekans listesine bakabilirsiniz.Flash TV, Türksat 4A uydusunda 11855 V 30000 3/4 frekansında, Digiturk 37. kanalda, D-Smart 38. kanalda, Kablo TV 31. kanalda, Filbox 37. kanalda ve karasal anten üzerinden Tüm Türkiye'de izlenebiliyorr.Yayın grubuna ait diğer kanallar:Flash TV HD, Radyo Beyaz, Radyo Ses BeyazGazete.com internet sitesiFlash TV tarafından yayınlanan geçmiş program listesine buradan bakabilirsiniz.https://tr.wikipedia.org/wiki/Flash_TV_taraf%C4%B1ndan_yay%C4%B1nlanan_programlar%C4%B1n_listesiFlash TV HD yayınlarını nasıl buluyorsunuz?

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?