CARTON NETWORK Frekansı Nedir ? CARTON NETWORK 2020 Frekans Bilgisi

CARTON NETWORK Frekansı Nedir ? CARTON NETWORK 2020 Frekans Bilgisi

 

CARTON NETWORK kanalı uzun yıllardır Türkiye'de yayın yapan çizgi-dizi kanalıdır. Kanal birçok yaştan çocuğa çizgi-dizileri ile hitap eder. Türkiye'de birçok çocuk izleyicinin uğradığı kanal Türkiye'deki en çok izlenen çocuk kanalları arasındadır. Bugün sizlerle bu kanalın frekans bilgilerini paylaşacağız. Oldukça önemli olan bu kanal ve diğer birçok kanal 2020 yılına girmesiyle birlikte frekans bilgileri değişti. Hala birçok kanalın frekans bilgileri değişmeye devam ediyor. İzle9 ekibi olarak sizlerle bu bilgileri paylaşacağız.

 

CARTON NETWORK Kanalında Neler Var ? 

Kanal ABD kökenli bir çizgi-dizi kanalı olarak geçiyor. CARTON NETWORK'da bulabileceğiniz birçok program bulunmakta. Çocuk izleyicilerin vazgeçemediği kanal'Da çocukları geliştirece, hayal dünyalaerını geliştirecek birçok çizgi-dizi bulunmakta. Ayrıca sadece çocukların değil birçok yetişkin izleyicinin de uğradığı bir kanal olarak dikkatleri üzerine çeken CARTON NETWORK uzun yıllardır çizgisini koruyarak yayın hayatın devam etmektedir. 

 

CARTON NETWORK Frekansını Nasıl Yapacağım ?

Sizlerle paylaşacağımız kanal bilgilerini uydu alıcınıza tanıtmanız gerekmektedir. Tanıtmadığınız noktada kanalı izleyemezsiniz. Her uydudunun frekans tanıtma durumu farklılık gösterir. Frekans bilgilerini uydunuzu tanıttığınız nokta'da ise uydunuzun arayüzüne kanal gelecektir. Programların arasına giren kanalı dilediğiniz gibi 24 saat izleyebilirsiniz.

CARTON NETWORK Kanalının Frekans Bilgileri

 

CARTON NETWORK 11976 H - Yatay TR 27500 5/6 115 215 T4A Bu yazı 27 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız