ARTE HD Tv Kanalının Güncel Frekans Bilgileri Nedir ? 

ARTE HD Tv Kanalının Güncel Frekans Bilgileri Nedir ? 

 

 İzle9 ekibi olarak günlerir sizlerle frekans bilgilerini paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Almanyanın en popüler kanallarından ARTE kanalının frekans bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Paylaştığımız bilgileri lütfen başka izleyiciler ile de paylaşın. Almanların en çok izlediği kanallarından başında olan Arte Hd kanalını sizde çok seveceksiniz.

Arte HD Frekans Bilgilerini Uyduya Nasıl Tanıtırım ?

Frekans bilgilerini uydu alıcılarınıza tanıtmanız gerekmektedir. Tanıtmadığınız nokta da ise kanal arayüzünüze gelmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey Uydu alıcınızdan '' Frekans ekle ya da Frekans güncelle'' sekmelerini bulup tıklamanızdır. Tıkladığınız nokta da ise ayarlardan manuel kısmını yönlenmelisiniz. Elinizdeki Frekans bilgilerini alıcıya girip, uydunun kendisini güncellemesini bekleyin. Güncelleme bittikten sonra uydu alıcınız kendini tekrardan yeniden başlatabilir.

Arte HD Kanalında Ne İzliyebilirim ?

Birincisi, tüm izleyiciler için kapsamı geniş bir yelpazeye sahip ARD'nin amiral gemisi. Düzenli haber ve spor programları, mecmualar ve 'Tatort' gibi popüler dizi olaylarından kültürel programlara, televizyon ve sinema filmlerine, aile programlarından kilise programlarına ve müzik programlarına kadar uzanmaktadır. İzleyiciler burada milli ve beynelmilel haberler ile ilgili bilmeniz şart olan her şeyi öğrenebilir. İlk HD, mükemmel görüntü kalitesinde kapsamı geniş programlar sunar.

 

 ARTE HD   Astra 1H 19.2 ° E 

 12168   V   29700   2/3   163   94 95   9324

 

Bu yazı 31 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız