İstanul'da 33. Yaşındaki Kadın Korona Virüsten Hayatını Kaybetti

İstanul'da 33. Yaşındaki Kadın Korona Virüsten Hayatını Kaybetti

Tüm Dünya kayıplar verirken liste her geçen gün büyümeye başlıyor. İstanbul'da 33 yaşındai genç kadın Korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti. 

 Yaşamını kaybeden Dilek Tahtalı, 10 Mart 2020 tarihinde yakalandığı korona virüs ile mücadele ediyordu. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Ölen genç Kadın İstanbul'da Acıbadem Internationak Hastanesinde çalışıyordu.

 

Teşhis 10 Mart Tarihinde Konulmuştu

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi tarafından tertip eden sağlık kurumu kontrol formunda, 23 Mart 2020 tarihinde 33 yaşında olan Dilek Tahtalı için koronavirüs (Covid-19) tanısı konulmuştu.

Dilek Tahtalının Dayısı, Ramis Topal ( CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili) ise kronik rahatsızlığı var mıydı sorusu üzerine ; ''Sadece romatizmal bir rahatsızlığı vardı doğuştan olan. Devamlı tedavi görüyordu hastanede" dedi. Yeğeninin çalıştığı hastanede hastaları karşılama görevinde bulunduğunu belirterek, "Grip olduğunu düşünerek hastaneye gitmiş. Önce Cerrahpaşa'ya gitmiş. Biz rapor aldıktan sonra emin olduk koronavirüs olduğunu.'' diyerek ekledi.

ÖNLEMİNİ AL 

Bu yazı 25 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız