Yılmaz Erdoğan Devreye Girdi !

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorlarını alt üst eden Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ediyor. Son günlerde oldukça heyecanlı günler geçiren Survivor, hiç beklenmedik bir şekilde Ersin Korkut'un vedasına tanıklık etti. 

Survivor'da Neler Oldu ?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 oldukça kıran kıran geçiyor. Ünlüler ve Gönüllüler ekibinin umulmaz mücadelesi, ilk günkü heyecanıyla sürüyor. Son haftalarda oldukça duygusal sahnelere sahiplik yapan Survivor, Ersin'in vedasıyla da oldukça şoka uğradı.

Geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasında Ersin Korkut, sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Orada ilk müdahaleyi Survivor doktorları yapmış ve durumu kontrol altına almıştı. İlerleyen günlerde ise yapılan tetkikler sonulçunda Ersin'in yarışmaya devam edecemeyecğini göstermişti.

Yarışmadan diskalifiye olan Ersin Korkut herkesi şaşırtmıştı. Acun Ilıcalı ; '' Ersin'in vedasına oldukça üzüldüm. Aramızdan ayrılan yarışmacılar arasından en çok üzüldüğüm Ersin oldu. '' diyerek duygularını dile getirmişti.

Ersin, Köpeğini Kaybetti !

Survivor'da Ünlüler grubunda yer alan Ersin Korkut'a bir diğer kötü haber ise çok sevdiği köpeği Mes'in hayatını kaybetmesiydi.

Geçtiğimiz haftalarda köpeğini kaybeden Ersin Korkut, bu olaydan habersiz bir şekilde yarışmaya devam ediyordu. Ersin Korkut’un ailesi köpeğinin hayatını kaybettiğini Ersin’e söylenilmesini istedi. Acun Ilıcalı, söylemeye çalışsa da  köpeğin hayatını kaybettiğini söyleyemedi.

 

Yılmaz Erdoğan Devreye Girdi !

Ersin Korkut ile aile bağı olan ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut için devreye girdi. Çok Güzel Hareketler Bunlar serisiyle de birlikte çalışan ikilinin, oldukça güçlü bir bağı bulunuyor.

Acun Ilıcalı, Ersin’in yarışmaya veda ettiğini açıkladıktan sonra ; ‘’ Ersin, çekimlerden sonra seninle bişeyler konuşacağız .’’ diyerek eklemesi, birçok kişinin köpeğini kaybettiğini söyleyeceğini düşündürttü. Acun Ilıcalı, köpeği’nin hayatını kaybettiğini, Yılmaz Erdoğan’ın açıkladığını aktardı. Yılmaz Erdoğan verilen ara da Ersin Korkut ile görüşerek, köpeğinin hayatını kaybettiği bilgisini verdi. 

Bu yazı 14 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız