Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Dizi

 

Türkiye’nin Sanat dünyası’nın önemli ismi Yılmaz Erdoğan yeni bir dizi ile ekrana geliyor Yeni dizisinin adı ise Baba ile Sosyal Mesafa ! Dizi’nin çekimleri yakında başlıyor !

 

Uzun zamandır ekranlarda Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yer alan Yılmaz Erdoğan yeni projesiyle geliyor. Sanat alanın birçok noktasında aktif olan Yılmaz Erdoğan, yeni dizi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Birçok filmin senaristi, yönetmeni ve oyuncusu olan Yılmaz Erdoğan yeni projesi hakkında detaylar gün yüzüne çıkıyor. Dizinin adı ise Babam ile Sosyal Mesafe !

 

 

Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi

Yılmaz Erdoğan’ın yeni projes olan Babam ile Sosyal Mesafe yakında izleyici ile buluşuyor. Yılmaz Erdoğan’ın da ortağı olduğu BKM tarafından yapımının üstleneceği dizi oldukça merak ediliyor. Tüm dünya’yı etkisi altına alan pandemi konusu üzerinden bir dizi olacağı bilinen Babamın ile Sosyal Mesafe dizisinin Yılmaz Erdoğan kaleme alıyor. Erdoğan’ı dizide oyuncu olarak göreceğimiz de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Babam ile Sosyal Mesafe Dizi’nin Konusu

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı yeni dizinin konusu ise şu şekilde ; Genç bir adam pandemiden kaynaklı aile evine babasının yanına gider. Babası ile arası bozuk olan genç adamın bir evde yaşayacağı uzun süreyi anlatan dizi merakla bekleniyor. Erdoğan, dizi de baba rolünde olacağı ve oğlu’nun kim olacağı ise henüz belli değil.

 

 

Bu yazı 02 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız