Yıldızlar Aynı Filmde !

Yıldızlar Aynı Filmde !

 

Haluk Bilginer, Uğur Yücel,  Alican Yücesoy, Demet Akbağ Elçin Sangu ve Ezel Akaylı 9 Kere Leyla Filmi Geliyor ! 
 

  Türkiye sinemasının önemli Yönetmenlerinden Ezel Akay’ın yeni filmi ‘’ 9 Kere Leyla ‘’ !  Filmin senaryosunu Adnan Yıldırım, Özlem Lale, Uğur Saatçi, Ezel Akay üstleniyor. Film, Beykoz Ayakkabı Kundara’da okuma provasıyla hazırlıklara resmen başladı. Filmin yapımını Contact Film Works üstleniyor, dağıtımını ise CGV Mars alıyor. 

 

Filmde Kimler Yok Ki  

 

 9 Kere Leyla filminin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Geçtiğimiz aylarda Dünya’da ki prestijli bir organizasyondan En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Uğur Yücesoy, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy. Yücesoy son filmi Küçük Şeyler ile Antalya Altın Portakal Ödül törenin En İyi Oyuncu ödülüne laik görülmüştü.  

 

 

9 Kere Leyla Filminin Konusu ? 

 

‘9 Kere Leyla’, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikayesini anlatıyor. Adem boşanmayı reddeden aşırı domestik karısı Leyla’yı (Demet Akbağ) 9 kere öldürmeyi deniyor ama beceremiyor! Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına” 

 

 

Bu yazı 02 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız