Yeliz Kuvancı Ekranlara Dönüyor !

Yeliz Kuvancı Ekranlara Dönüyor !

Yeliz Kuvancı Ekranlara Dönüyor ! Yeliz Kuvancı Kimdir ? Yeliz Kuvancı Tutunamayanlar ! Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu ! Tutunamayanlar Fragman !

 Ekranların özlenen yüzü Yeliz Kuvancu, Tutunamayanlar dizisiyle ekranlara dönüyor !


 

 TRT 1'in iddialı dizisi Tutunayamanlar dizisin de Yeliz Kavuncı !  

 

 TRT 1,  Leyla ile Mecnun sonrasında ekranlarında ilk defa absürt bir komedi ile yeni yıla başlıyor. Yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu'nun oturduğu iddialı komedi dizisi 7 Ocak'ta TRT 1 ekranlarında ! Tutunamayanlar dizisinde Yeliz Kuvancı, Psikoloji mezunu olan ama çocuk bakıcılığı yapan bir karaktere hayat verecek. 

 

Tutunamayanlar Fragman !

 

 

 Tutunamayanlar Oyuncuları 

 

TRT 1'in iddialı yapımı heyecanla bekleniyor. Peki Absürt komedi dizisi Tutunamayanlar'da kimler rol alıyor. Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu  Zafer Algöz', Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız,  Bülent Çolak gibi komedilerin vazgeçilmez oyuncularının yer aldığı dizi, şimdiden hayran kitlesini oluşturmuş durumda.

 

 

 Tutunamayanlar Konusu 

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık'ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem'in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

 

 

Bu yazı 05 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız