Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi ne zaman ? Yarım Kalan Aşklar Dizisi Oyuncuları Kimler ?

 

Blu Tv’nin yeni online dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi hakkında bilgiler gündeme düşmaya başlıyor. Türkiye’Nin ilk online platformu Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi için kolları sıvadı. Herkesin merak ettiği sorulardan birisi ise ‘’ Yarım Kalan Aşklar Dairesi Oyuncuları Kimler ? ‘’ diğer bir soru ise ‘’Yarım Kalan Aşklar Dairesi Ne zaman başlıyor ? ‘’ . Blu Tv bomba gibi bir dizi ile izleyicisi’nin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Oyuncuları Kimler ?

Gündeme bomba gibi düşen yeni dizi hakkında detaylı bilgiler servis edilmeye başlandı. Başrollerini Türkiye’nin tanınmış oyuncuları’nın üstleneceği yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi merak bekleniyor. Herkesin merak ettiği soru ‘’ Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncuları kimler ? ‘’ sorusunu cevaplıyoruz. Blu tv’de yayınlanacak dizinin oyuncuları ise oldukça dikkat çekici. İşte Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncuları; Ali Atay, Hande Erçel ve Burak Deniz Yarım Kalan Aşklar Dairesi’nin başrol oyuncuları.

 Son dönemlerde seneryosunu yazdığı ve çektiği filmler ile gündem de olan Ali Atay, Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi için kamera karşısına geçicek. Limonata, Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü gibi filmlere imza atan başarılı Yönetmen oldukça güzel yorumlar aldı. Ali Atay, en son rol aldığı dizi ise yine Blu Tv tarafından yayınlanan Masum dizisiydi. Ali Atay son birkaç yıldır kamera önünde yer almıyordu. Yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi için ise kamera önüne geçicek.

 

Dizi’nin bir diğer başrol oyuncusu ise Hande Erçel ! Güzel oyuncu son zamanlarda birçok dizi ve film’de yer alarak sevenleri’nin karşısına çıkıyor. Başarılı oyuncu, kendi has oyunculuğu ve yer aldığı yapımlar ile öne çıkıyor. Hande Erçel,  Halka, Çalıkuşu ve Aşk Laftan Anlamaz gibi projelerde yer almıştı. Oyuncu’nun yeni durağı ise Yarım Kalan Aşklar Dairesi.

Blu Tv’nin yeni dizisinde başrol oynayacak diğer bir oyuncu ise Burak Deniz. Ekranlardan bir süredir uzakta kalan başarılı oyuncu Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizis için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı talihsiz bir kaza ile gündeme düşen oyuncu yeni dizisi için oldukça heyecanlı.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Ne Zaman Başlıyor ?

Blu Tv’nin yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi merakla bekleniyor. Blu Tv, tarafından yayın tarihi resmi olarak açıklanmamasına rağmen dizi’nin yaz aylarının sonlarına doğru platform’da yayınlanması bekliyor. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan pandemiden kaynaklı onlarca dizi ve filmin setleri ertelenerek, ileri tarihe alınmıştı. Blu Tv’nin yeni dizisini de etki eden pandemi’nin durulmasının ardından ekibin set’e çıkması bekleniyor.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Senaristi ve Yönetmeni Kim ?

Blu Tv’nin yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi’nin senaristi ve yönetmeni ise belirlendi. Poyraz Karayel dizisi’nin senaryosunu yazarak, adını duyuran Ethem Özışık, Yarım Kalan Aşklar Dairesi’nin senaryosunu üstlendi. Başarılı senarist, uzun bir süredir bu proje üzerinde çalıştığı biliniyordu. Filmin yönetmeni ise Umur Turagay üstleniyor. Karışık Pizza, Güzelliğin Portesi ve İkimizin Yerine gibi filmlerin yönetmen koltuğunda oturan Umur Turagay, ilk dizisi için kolları sıvamaya başladı.

 

 

Bu yazı 10 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız