Uzayda İlk Film Çekiliyor !

 

Amerikan Uzay ve Havacılık dairesi olan NASA ve Elan Musk’un sahibi olduğu TESLA ile ortaklaşa uzay’da çekilecek ilk filmin hazırlakları başladı !

 

Uzayda Çekilecek Filmin Hazırlıkları Başladı !

Dünyaca ünlü olan aktör Tom Cruise, filmin başrolünde ! Dünya’da oldukça sıkı bir takipçisi olan Deadline dergisi birçok detayı sinema severlere paylaştı. Dergi, dünya dışında çekilecek ilk filmin başrolünü Tom Cruise’nin üstleneceği, Tesla ve Nasa gibi kurumların film için destek olacağı açıklandı.

 

Filmin türü ise Aksiyon olarak belirlendi. Uzay’da çekilecek ilk film birçok izleyici için oldukça merak konusu. Proje’nin ilk aşamalarında olunduğu gelen bilgiler arasında.

Onlarca Oscar ödülüne sahip olan Tom Cruise filmin başrolü olarak rol alacak. Cruise, oldukça tehlikeli sahnelerde dahi dublör kullanmayan bir oyuncu.

 

Gelen bilgiler arasında, Tom Cruise’nin başrolünü oynayacağı filmin Görevimiz Tehlike’nin devam filmi olmadığı da açıklandı. Film bağımsız olarak çekilecek.

Başarılı oyuncu Tom Cruise, birçok filmde dublör kullanmayarak rol almıştı. Oldukça tehlikeli sahnelerde dahi dublör kullanmayan oyuncu birçok kez sakatlanmıştı.

 

 

Bu yazı 05 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız