Türkiyenin Yeni Webmaster Forumu Xturk.com yayında!

Tüm forumları sollayacak xturk açıldı!

Uzun yıllardır Türkiye'de profesyonel hizmetler sunan web dünyasının uzman isimlerinin kurduğu webmaster forumu xturk.com yayında. 

Profesyonellerle birebir temas.

Xturk'ü diğer forumlardan ayıran, göze çarpan en güzel şey ise site yöneticilerinin  ortak çalıştıkları Seçkin Talanöz , Ayhan Karaman , Fatih Gülsuyu, Volkan Deniz İkiz gibi profesyonel isimlerin yeni girişimciler ve bu konuya ilgi duyan webmaster, seo öğrenmek isteyenler için canlı yayınlar düzenleyip deneyimlerini ücretsiz bir şekilde aktarmalarıdır.

XTürk rakip mi olacak?

Xturk.com henüz yeni bir site ama yayına başladığı bu kısa zamanda katettiği yola baktığım zaman r10, wmaraci gibi sitelere rakip olacak gibi ama bence rakip olamaz çünkü gözlemlediğim kadar ve canlı yayınlardan gördüğüm kadar diğer sitelerden ayıran duygusal yönler var örneğin; Ayhan Karaman ve hosting.com.tr sahibi Fatih Gülsuyu'nun canlı yayındada belirttikleri gibi - Ben olaya parasal bakmıyorum duygusal bakıyorum. derken aslında bu ekibin yaptığı bütün işlerede duygusal bakması ve xturk'e de duygusal bakmalarıdır. Sonuç olarak xturk beklediğim bir platform'du herkese hayırlı olsun.

Yazan: Emre Yılmaz

Makalede geçen webmaster sitesi: https://www.xturk.com

 

Bu yazı 15 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız