Tuba Büyüküstün’ün Yeni Projesi

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Projesi

Yeni sansür yasası ile birlikte Netfilix, Türkiye yapımlarında atağa geçmişti. Aşk 101, Atiye ile birlikte yeni yıla hazırlanan Netfilix, Türkiye yapımı yeni bir diziyi daha platformuna taşıyacak. OG yapımın üstlendiği yeni yapım, Camdaki Kız adlı yeni yapımın hazırlıkları başladı. .

Başarılı Oyuncu Tuba Büyüküstün uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Cesur ve Güzel dizisinden bu yana ekranlarda görmediğimiz Tuba Büyüküstün dizinin kadrosunda ! Netfilix ile anlaşan güzel oyuncu Camdaki Kız romanının dizi uyarlamasıyla ekrana geçecek.

Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılan ve çok satanlar arasında yerini koruyan bir roman. Dizi, romanın uyarlaması olarak çekilecek. Gülseren Budayıcıoğlu daha önce Hayata Dön romanını, İstanbullu Gelin olarak uyarlamıştı.

Netfilix, yeni gelen sansür yasasıyla elindeki Türkiye pazarı seyircisini kaybetmek istemiyor gibi. Şu an’a kadar Netfilix’de üç tane Türkiye yapımı dizi projesi var. Hakan:Muhafız, Aşk- 101, ve Atiye. Aşk-101 dizisinden Teaser yayınlanmasıa rağmen yayın günü ve gelişmeler hakkında kamaoyu ile bilgi paylaşılmadı. 27 Aralık’ta ise Atiye Netfilix’de yayınlanacak. Camdaki Kız, yapımı ise Netfilix’in Türkiye 4. orijinal yapımı olacak. Ayrıca Tuba Büyüküstün, Arap Dünyasında ciddi bir kitlesi olan oyuncu, Büyüküstün’ü kadroya dahil edilmesi oldukça zekice. Bu sayede Orta Doğu pazarını güçlendirmeye çalışan Netfilix, başarıyla kazanacak gibi duruyor.

Bu yazı 04 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız