Taner Ölmez'den Sinem Ünsal İtirafı

Taner Ölmez'den Sinem Ünsal İtirafı

Fox Tv'de yayınlanan Mucize Doktor dizisi, Türkiye'de gelmiş en geçmiş en yüksek reytinglere sahip ender  dizilerden birisi. Güçlü senaryosu ve iyi oyuncular ile oldukça dikkat çekiyor. Doktor Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, dizi de yer alan Sinem Ünsal ile ilgili açıklamlarda bulundu.

Mucize Doktor Rüzgarı!

Mucize Doktor, Fox Tv ekranlarında 28 bölümdür ekrana geliyor. Türkiye'de en yüksek reytinge sahip olan, Dirişil : Ertuğrul'u geçen Mucize Doktor, açık ara Tv'de en yüksek reyting'e sahip dizi. Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı oyuncular ile oldukça ön plana çıkıyor. Dizi'de rol alan isimlerden bazıları Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Reha Özcan, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Özgü Özder gbi isimler yer alıyor.

Sinem Ünsal ve Taner Ölmez

Başarılı oyuncu Taner Ölmez, geçtiğimiz günlerd Youtube'de canlı yayına katıldı. Canlı yayında birçok soruya cevap veren Taner Ölmez'e gelen sorulardan birisine şöyle cevap verdi ; ''Çok iyi. Sinem dünya tatlısı, süper bir insan. Açıkçası çok şanslıyım böyle bir partnerle çalıştığım için. Bunu sadece ben değil, bütün ekip söylüyoruz. Çünkü gerçekten zor bir iş çekiyoruz ve Sinem çok zor sahneleri oynuyor, kız gerçekten çok sağlam bir kız. Hem oyuncu olarak, hem karakter olarak hem çok güçlü bir kadın gerçekten'' Diye ekledi.

Mucize Doktor Sezon Finali Mi Yaptı ?

Gelen diğer bir haber ise Mucize Doktor'un erken final yaptığı. Pandemiden kaynaklı böyle bir sürecin olduğu konuşuluyor. Mucize Doktor'un finali hakkındaki haber şuradan ulaşabilirsiniz ;

Mucize Doktor sezon finali mi yaptı ?

 

Bu yazı 16 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız