Taner Ölmez’den Mucize Doktor Paylaşımı

Taner Ölmez’den Mucize Doktor Paylaşımı

Taner Ölmez’den Mucize Doktor Paylaşımı

Ekranların fenomen dizisi Mucize Doktor dizisi tedbirler gereği setlerine erteledi. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Pandemi onlarca sektörü vururken. Yüzlerce film ve dizi setlerini de durdur. Yüzlerce dizi ve film setleri, çekimlerini ileri tarihlere ertelediler. Türkiye’de de onlarca dizi çekimlere ara verdi. Çekimlere ara veren diziler arasından Mucize Doktor’da bulunuyordu. Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, İnsatram hesabı üzerinden Mucize Doktor paylaşımı yaptı .

Mucize Doktor Özleniyor

Fox Tv’de yayınlanan ve reyting rekorlarını altüst eden Mucize Doktor dizisi, setlere 28. Bölümünden sonra ara verdi. Dizi izleyenleri ve hayranları tarafından özlenmeye devam ediyor. Tam bu sıralarda  Mucize Doktor dizisin’de Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, instagram paylaşımı ile sevenlerine selam yolladı.

 

Çekimlerine ara verilen dizi, set ekiplerini ve oyuncuları evlerinde sosyal izalasyonlarını sağlamalarına olanak sağlıyor. Dizinin oyuncuları ve hayranları ise gün geçtikçe diziyi özlemeye devam ediyor. Taner Ölmez,  İnstagram hesabı üzerinden şu sözleri ekleyerek ; ‘’ Elbet Buluşacağız ‘’ setten bir fotoğraf yayınladı.

Hayranlarından onlarca yorum alan paylaşım, dizinin ne kadar özlendiğini gözler önüne serdi. Mucize Doktor, hikayesi gereği hastane’de çekiliyordu. Pandemi gelişmeleri’nin yaşanması ile birlikte tedbir amaçlı ilk sete ara veren dizilerdendi.

 

 

Bu yazı 30 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız