Survivor’da Ersin Korkut Diskalifiye Oldu !

 

TV 100 ekranlarda yayınlanan Survivor yarışmasında beklenmedik sonuç. Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp, sunulan Surivor’da Ersin Korkut şoku. Ekranlarda sürekli gördüğümüz Ersin Korkut, Survivor yarışmasından diskalifiye oldu. Ersin Korkut neden diskalifiye oldu ? detaylar yazımızda.

Ersin Korkut Diskalifiye Oldu !

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanıdığımız ve oldukça sevilen Ersin Korkut, 2020 Survivor Ünlüler takımında yer alıyordu. Başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde yarışmada küçük bir sakatlık geçirdi. Futbol maçında sakatlık geçiren Ersin Korkut’a ilk müdaheleyi, Survivor’da yer alan doktorlar yaptı. Kendini toparlayan Ersin Korkut yarışmaya devam etti. Acun Ilıcalı dün gece yaptığı açıklama ile adaya veda edecek kişinin Ersin Korkut olduğunu dile getirdi. Acun Ilıcalı, yaptığı açıklama ; ‘’ Ersin’in sakatlığında yaptığımız MR sonuçlarını, İstanbul’a gönderdik. Gelen haberler ise oldukça üzücü oldu. Tedbirler gereği Ersin’in yarışmaya devam edemeyeceğini söylemek istiyorum .’’ diye ekledi.Yarışmada herkes şok’a uğradı. Acun Ilıcalı, Ersin için ‘’ Açık söylemem gerekirse ada’da vedasına en çok üzüldüğüm yarışmacı oldu . ‘’ diye ekledi.

Köpeğini Kaybetmişti

Ersin Korkut, köpeği olan Mes’inde hayatını kaybettiğinden habersiz olarak adaya veda etti. Acun Ilıcalı, köpeğin hayatını kaybettiğini defalarca söylemeye çalışmasına rağmen söyleyememişti. Ersin Korkut’un veda konuşması ise oldukça duygusal oldu. Köpeği, Mes’in onu tanıyıp tanımayacağını oldukça merak ediyordu. Acun Ilıcalı, yarışmada, Ersin'e '' Çekimden sonra seninle bişey konuşacağız. '' sözleri ise Ersin'e köpeğinin hayatını kaybettiğini söyleyeceğini düşündürttü. Ersin Korkut’un konuşmasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu yazı 13 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız