Survivor 2020'de Korona Vİrüs Şok'u !

Tv 100'de ekranlara gelen Survivor 2020'de bir şok yaşandı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programında, Survivor yarışmacılarından birisinin testi poztif çıktı. Herkesin merak ettiği soru ise ''Survivor korona virüse kim yakalandı ? '' herkesin merak ettiği  '' Survivor 2020 Korona Vürüs '' sorusunu sizlerle paylaşacağız.

Survivor Korona Virüs Şoku

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp, sunduğu ve kıran kıran mücadeleler ile geçen Tv 100'de yayınlanan Survivor ağır bir şok yaşadı. Korona Virüs testi pozitif çıkan yarışmacı ise herkesi şaşırttı. Survivor’da testi pozitif çıkan isim ise Makbule Karabudak. Geçtiğimiz aylar’da elenerek yarışmaya veda eden Makbule Karabudak, gelen haberler ile herkesi oldukça üzdü. Yarışmada gönüllüler grubunda yer alan yarışmacı, adaya ilk veda eden isimlerdne birisiydi.

Survivor’da Kim Korona Virüs Kaptı ?

Yarışmacı zihinizde oldukça yer etmemiş olması oldukça norma. Makbule Karabudak yarışmaya ilk veda eden isim oldu. Yarışmadan ayrılması’nın üzerindne aylar geçen Karabudak’ın birkaç gün önce yaptğı korona virüs testi pozitif çıktı. Makbule Karabudak’ın sağlık çalışanı olduğu da biliniyordu.

 

 

 

 

Bu yazı 12 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız