Sinem Ünsal Röportajı ! Mucize Doktor Nazlı Röportajı !

Sinem Ünsal Röportajı ! Mucize Doktor Nazlı Röportajı !

Bir Sinem Ünsal Röportajı !

 Başarılı oyuncu MAG dergisine konuk oldu. Bu esnada oldukça özel açıklamalar yapan Ünsal Mucize Doktor dizisine de değindi !

 Mucize Doktor Dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteriyle milyonların gönlüne taht kuran başarılı oyuncu Sinem Ünsal, geçtiğimiz günlerde MAG dergisine konuk oldu. Konukluğu esnasında özel açıklamalarda bulunan Sinem Ünsal, Nazlı karakteriyle ilgili birkaç bilgi paylaştı.

 

 

 Nazlı karakteriyle kendisinde bir çok ortan nokta gören Sinem Ünsal, '' Nazlı'nın otizmli bir bireyle tamamen insani bir ilişki kurma çabası, empati nedir bizlere de tekrar hatırlatıyor olması beni  çok etkiliyor.'' diyerek ekledi . Sinem Ünsal,  Mucizelerin tesadüf olmadığını belirketek, yaşamıyla ilgili en büyük mucizesini şu şekilde anlatıyor; '' Aklıma gelen tek bir anı yok, beni mutlu eden her şeyi yüksek duygularla karşılıyorum, mucizevi kılıyorum. Mucizeleri seviyorum.''

Sohbetin ilerleyen kısımlarından Nazlı Ünsal, duygusal yapısıyla ilgili şöyle bir bilgiyi paylaşıyor; ''  Aşk konusunda fazlasıyla cesurum. Olumsuz bir geri dönüş alma ihtimali bile hislerimi açık yaşamam konusunda beni yıldırmıyor '' diye ekledi.

 

 

 

Bu yazı 06 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız