Show Tv'nin İddali Dizisi Zemheri ! Zemheri Ne Zaman Yayınlanacak ? Zemheri Hangi Kanalda ? Zemheri Oyuncu Kadrosu ? Zemheri Dizinin Konusu ?

Show Tv'nin İddali Dizisi Zemheri ! Zemheri Ne Zaman Yayınlanacak ? Zemheri Hangi Kanalda ? Zemheri Oyuncu Kadrosu ? Zemheri Dizinin Konusu ?

Show Tv'nin İddali Dizisi Zemheri ! Zemheri Ne Zaman Yayınlanacak ? Zemheri Hangi Kanalda ? Zemheri Oyuncu Kadrosu ? Zemheri Dizinin Konusu ? Zemheri 1. Bölüm Fragmanı

 Show Tv, 2020 yılına iddialı bir diziyle giriş yapıyor.

 Show Tv'nin Yeni Dizisi Zemheri !

 Aşk-ı Memnu ve Kara Sevda yönetmeni Hilal Saranın yönetmen koltuğunda oturduğu, Senaryosunu Sema Ergenokun'un üstlendiği Zemheri dizisi 15 Ocak Çarşamba akşamı Show Tv ekranlarında.Dizinin yapımını Ay Yapım üstlendi.

 Zemheri Oyuncu Kadrosu

 Yılın iddialı dizisi Zemheri'de Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor. 

Zemheri 1. Bölüm Fragmanı 

 

Zemheri Dizisinin Konusu ?

İkizi olduğunu öğrendikten sonra peşine düşen karakter, kardeşini bulduğunda ise bir cinayete kurban veriyor. Polis kılığına giren bu karakter kardeşinin intikamını almak için mücadele veriyor. 

Zemheri Ne Zaman , Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Zemheri dizisi ilk bölümü 15 Ocak Çarşamba akşamı Show Tv'de yayınlanacak.

 

 

 

Bu yazı 06 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız