Show Tv'den Çukur Kararı!

Show Tv'den Çukur Kararı!

Show Tv ekranlarında 3 sezondur aralıksız yayınlanan ve reyting rekorlarını alt üst eden Çukur hakkında flaş gelişm. Dizinin hayranları Çukur dizisinin yeni bölümünü beklerken Show Tv ve Ay Yapım flaş bir karar aldı. Herkesin merak etiği soru '' Çukur Sezon Finali Mi Yaptı ? '' , '' Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman '' sorularını detayda bulabilirsiniz. 

Çukur Final Mi Yaptı ?

Başrollerini, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Barış Arduç ve Perihan Savaş gibi önemli oyuncuların üstlendiği Çukur dizisi sezonuna bomba gibi devam ediyor. Tüm Dünya'yı etkileyen pandemiden kaynaklı set ekibi dizinin çekimlerine rafa kaldırmıştı. Alınan tedbirler nihatetinde Çukur yeni bölümlerini yayınlamamıştı.

Pandemi'nin hala yoğun bir şekilde olduğu Türkiye'de Çukur dizisi şok bir karar aldı. Başarılı dizi insan sağlını korumak adına sezonu kapattı. Show Tv'nin de aldığı kararlar neticesinde Çukur dizisi erken sezon finali yaparak 3. sezonunu kapatıı.

Çukur Yeni Bölümler Ne Zaman Olacak ?

Show Tv'de bomba gibi bir sezon geçiren Çukur dizisi, erken sezon finaliyle oldukça üzdü. Dizinin hayranları'nın beklediği diğer bir haber ise Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı. Çukur ekibi herhangi bi sorun ile karşılaşmadığı taktirde Ağustos ayında setlerine başlayacaklar. Eylül aylarında ise dizinin yeni bölümleri Show Tv ekranlarında naklen yayınlanacak.

Bu yazı 15 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız