Sen Çal Kapımı Dizisi Kimler Oynuyor ?

Sen Çal Kapımı Dizisi Kimler Oynuyor ?

Sen Çal Kapımı Dizisi Kimler Oynuyor ?

 Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara bomba gibi geliyor. Sen Çal Kapımı Oyuncuları kim ? Sen Çal Kapımı Ne Zaman ?

  

  Malum gündemin yoğunluğu ve salgın birçok dizi setine ara verdirmekten durumdan kaldı. Türkiye'de yayım yapan onlarca dizi setlerine, güvenlik tedbirleri gereği ara verdi. Setlere ara verilen dizilerin, yapım şirketleri yeni dizilerin hazırlıklarına başladı. MF yapımın yapımını üstleneceği efsane bir dizi ekranlara geliyor.

  Sen Çal Kapımı dizisi için hazırlıklara başlandı. Dizi hala cast çalışması sürerken, yavaş yavaş dizi de yer alacak isimlerde belli olmaya başlıyor. Ayrıca dizi'nin senaryosunu son süraat yazılmaya devam ediyor. MF yapım, şu an Fox Tv ile görüşmeye başladığı gelen haberler arasında.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Kimler Oynuyor ?

 Ekranların yeni fenomen adayı dizisi, Sen Çal Kapımı dizisi son süraat yayım hayatına hazırlanıyor. Mucize Doktor gibi reyting rekortmenleri dizilerinin yapımcılığını üstlenen, MF yapım yeni dizi içinde kolları sıvadı. Dizinin castı yavaş yavaş hazırlanmaya başlıyor. Diziden gelen ilk haberler ise dizinin başrol oynayacağı kişiler Kerem Bursin ve Hande Erçel yer alıyor. İkili birbirine oldukça yakıştığı ve iyi bir çift olacağı düşünülüyor.

 Sen Çal Kapımı Dizisinin Hikayesi Ne ?

Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu üstleniyor. Başarılı senarist, hikaye hakkında oldukça önemli bilgileri paylaştı. Dizi’de Kerem Bursin, Serkan Bolat adında bir iş adamına hayat verecek. Başarılı oyuncu Hande Erçel ise Eda karakterine hayat verecek. Dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Ender Mıhlar oturuyor.

 

Sen Çal Kapımı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Ekranların merakla beklenen dizisi Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara gelmek için can atıyor. Başarılı dizinin, tüm Dünya’yı etkisi altına alan salgından hemen sonra setlere çıkacağı düşünülüyor. Dizi’nin yayım planı ise Yaz Dizisi olarak geçmekte. Önümüzdeki süreç dizi’nin ne zaman setlere gireceğini gösterecektir.

 

Sen Çal Kapımı Hangi Kanal’da ?

 Ekranların yeni gençlik dizisi Sen Çal Kabımı dizisi için FOX Tv ile görüşüldüğü kulislerde konuşulmaya devam ediyor. Fox Tv’de gençlik dizisi tarzıyla gençlere seslenecek. MF yapım ile Fox Tv aralarındaki üretim bağı ise her geçen gün artmaya devam ediyor.

 

 

 

 

Bu yazı 17 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız