Saygı Dizisi Ne Zaman Başlıyor ?

 

Neler Olmuştu ?

 Efsane dizi Behzat Ç. Yıllar sonra Blu Tv ile anlaşarak, tekrardan çekimlere başlamştı. Dizi’nin hayranlarını oldukça sevindiren bu gelişme pek uzun sürmedi. Blu Tv ile  ilk sezonu çekip platform’da yayınladı. Behzat Ç.’nin ilk sezonu da oldukça beğenildi. İlk sezon finalinin ardından, Blu Tv twitter hesabından, dizinin 2. Sezonun olacağına dair bir paylaşımda bulundu. Lakin 2. Sezon hiçbir zaman olmadı. Uzun bir süre sessizliğe gömülen Blu Tv ve Behzat Ç. Ekibi nihayet sessizliklerini bozdular.

 Behzat Ç. Artık olmayacaktı, Erdal Beşikçicoğlu ve Blu Tv arasında sıkıntılar boy göstermişti. Erdal Beşikçioğlu’nun dizinin senaryosun’da çok oynanıldığı, Behzat karakterinin kendine has çizgisinin kaybolduğunu ve dizinin yönetmeni Serdar Akar’ın ekipden ayrılması gibi birçok bilgiyi paylaştı. Ve Behzat Ç. Dizisi tarihte sevdiğimiz bir dizi olarak kaldı.

Blu Tv  , Behzat Ç. Dizisinin 2. Sezonun olacağını haberini paylaşmasının ardından dizinin olmamasının yaratağı dezavantajları ortadan kaldırmak istedi. Behzat Ç. Dizisinden Ercümen Çözer karakterini canlandıran Nejat İşler ile yeni bir dizisinin müjdesini verdi. Saygı adında yeni bir dizi yayıma girecek ve Ercüment Çözer karakteri olarak yoluna devam edecekti.

Saygı Dizisinin Konusu

İnsanların yozlaşmış ve çürümüşlüğün gerekçesini gündelik saygısızlıkların sebep olduğunu arayan Sosyopat bir karakter olan Ercüment Çözer’in Dünya’ya bakış açısını anlatıyor.

Saygı Dizisi Oyuncuları

Saygı dizisinin başrol oyuncuları ise belirlendi. Dizi de Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner üstleniyor. Behzat Ç. Dizisinden isimlerin olduğu da oldukça merak edilen konulardan birisi. Lakin ekipten hala sır çıkmış değil.

Saygı Dizisi Ne Zaman Başlıyacak ?

Dizi sete girmeye hazırlanırken, yaşanılan  Pandemi gereği sete çıkamadı. Blu Tv sosyal medya hesabından dizinin provaları’nın devam ettiğine dair bir video yayınladı. Oldukça merak edilen Saygı dizisi, salgının kontrol altına alınmasının ardından sete çıkacağı tahmin ediliyor.

 

Bu yazı 25 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız