Rıza Baba Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı Mı ?

Rıza Baba Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı Mı ?

 Kanal D ekranlarının en uzun solukku dizisi ve en çok izlenen dizilerden olan Arka Sokaklar’da üzücü haber.

 

  Türkiye televizyon tarihi’nin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan ve çok izlenilen dizilerinden Arka Sokaklar, korona virüs tedbirleri gereği yayım hayatına ara verdi. Verilen aralarda, dizinin stok bölümleri yayımlanmaya devam etti. Dizi, geçtiğimiz hafta ara vermişti, verilen ara süresinde stok bölümleri yayımlanan dizi’nin akıbeti belli değildi. Arka Sokaklar dizisinin ekibin stok bölümlerin bitmesiyle birlikte, güvenlik tedbirleriyle tekrardan sete çıkmaya hazırlanıyor .

Rıza Baba Yaş Engeline Takıldı

 Efsane dizi’de yer alan usta oyuncu Zafer Ergin, Arka Sokaklar’da Rıza Baba karakterini canlandırıyordu. Usta oyuncu yıllardır, karaktere verdiği ruh ile özdeşleşmişti. Set’e çıkan ekibe Rıza Baba katılamadı. Yaşının 72 olması gereğiyle ve Türkiye’de 65 yaş üstü  kişilerin sokağa çıkma yasağı bulunmaktaydı. Zafer Ergin, bu yasağa takılarak sete çıkmadı.

 

 

 Rıza Baba Arka Sokaklara Ne Zaman Dönecek

 Zafer Ergin’in bu süreçlerde sağlığı açısından setlere çıkılmasına izin verilmiyor. Usta oyuncunun sağlığı noktasında, izalasyon altında olması oldukça önemli. Arka Sokaklar ekibi geniş güvenlik önlemleri altında set’de yer alacaklar. Malum sürecin düzelmesi’nin ardından Rıza Baba’da ekibe geri dönecektir. Arka Sokalar önümüzdeki hafta yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında izleyebileceksiniz.

Bu yazı 17 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız