Ramo 11. bölüm izle

Ramo 11. bölüm izle

Ramo 11. bölüm izle

Show tv ekranlarını en çok izlenilen dizilerinden birisi olan Ramo yayın haatına kaldığı yerdn devam ediyor. Ramo dizisi bu kadar kısa süren bir dizi sayısıyla milyonlarca isana ulaştı. Ramo dizisinin sıkı bir hayran kitlesinin olduğunu söyleyebiliriz. Dizi yayınlandığı saat ve günde reting listesinin ilk sıralarına geçiyo. Dizinin başrollerini Murat Yıldırım ( Ramo) Esra Bilgiç ( Sibel ) İlker Aksum ( Hasan ) Yiğit Özşener ( Yiğit ) Görkem Sevindik ( Boz ) Rüzgar Aksayo ( Halef ) gibi önemli ve genç oyuncular üstleniyor. Dizinin yapım şirketi ise Türkiye'nin en büyük yapım şirketlerinden birisi olan BKM yapım.

 

Ramo ne zaman final yapacak ?

Ramo dizisi 11. bölümlük televizyon serüvenide elle tutulur bir reyting skorunu elinde tutuyor. Dizi ilk yayınlandığı günen bu yana reyting listelerinin ilk beş sıralamasında rahatlıkla yer alıyor. Arıca dizinin hikaye ve cast başarısısıkı bir hayan kilesi oluşturmasına sebep oluyor. Ramo dizisinin en büyük rakibi ise Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiydi. Ramo dizisi ilk yayınlandığı güden bu yanarakibi EDHO'yu geçti. Ramo dizisi hikaye tıanıklığı yaşamadığı sürece uzun bi süre daha Show Tv ekranlarında olucak gibi görünüor.

 

Ramo Son Bölüm İzle

Ramo dizisinin Show Tv ekranlarında izleyebilirsiniz. İzleymeediğiniz sürece online olarak dilediğiniz gib izleyebilirsiniz. Show tv kanaında yayınlanıktan hemen sonra Ramo dizisini sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Bu yazı 11 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız