Pınar Altuğ : ‘’ İki Gün Gönül Eğlendireceğim ‘’ demiştim

Pınar Altuğ : ‘’ İki Gün Gönül Eğlendireceğim ‘’ demiştim

 

Sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ oldukça dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile ilgili oldukça dikkat çeken açıklamaları beraberinde getirdi.

 Başarılı oyuncu, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk oldu ve Samimi  açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, 14 yıldır eşi olduğu Yağmur Atacan hakkında ‘’ İki gün gönül eğlendireceğim ‘’ açıklamasında bulunması oldukça tebessüm ettirdi.

‘’ Çıplak Poz Vermedim ‘’

Pınar Altuğ, hakkındaki iddialara da cevap verdi. İş almak için çıplak poz verdiği iddasına şu şekilde açıklamalarda bulundu ; ‘’ 17 Yaşımda mankenlik yapmaya başladı. 19 yaşımda Türkiye güzeli seçildi. Ertesi gün sokağa çıktığımda zaten herkes beni tanıyordu. İş almak için kimseyle flört etmedim, çıplak pozlar vermedim. Tabi bu yapabildiklerimde annemin emeği çoktur. Güçlü ve sağlam bir kadındı ‘’ diye açıklamalarda bulundu.

 

 

 ‘’ İki Gün Gönül Eğlendireceğim ‘’

2010 yıllarına doğru Yağmur Atacanla nikah masasına oturan güzel oyuncu, eşiyle sevgili olduğu dönemlerde işin bu kadar ciddileşeceğini düşünmediğini de belirtti. Pınar Altuğ şu sözleri kullanarak cümlesine devam etti ;  ‘’ Eşim Yağmur, Magazinden  ve sosyal medyadan uzak, umursamaz bir insan. Flört etmeye başladığımız dönemlerde, bir arkadaşımla tanıştırmıştım. ‘ Bebek yüzlü bu ya ne yaptığının farkında mısın ? ‘ diye sordu. Bende ‘ Evet, evlenecek halim yok, iki gün gönül eğlendireceğim ‘ diye cevap verdim. Ama şu an Yağmur ile 14 yıldır beraberiz ve mutluyuz ‘’ diye ekledi.

 

Bu yazı 26 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız