Onur Tuna'dan Evlilik Teklifi Sahnesi !

Onur Tuna'dan Evlilik Teklifi Sahnesi !

Onur Tuna'dan Evlilik Teklifi Sahnesi !

  Onur Tuna, Ağır Romantik filmiyle sinemalara geliyor !

 

 

Fox Tv'nin fenomen dizisi Mucize Doktor'da canlandırdığı Doktor Ferman karakteriyle adından sıkça söz ettiren Onur Tuna, yeni filminin temposu içinde. Deniz Denizciler'in senaryosunu yazıp yönetmenliği yaptığı filmde, başrolleri Onur Tuna ve Tuvana Türkay üstleniyor.

 

 AĞIR ROMANTİK FİLMİNDEN TEASER

Ağır Romantik filminin yayınlanan teaserında Onur Tuna'nın evlenme teklifi oldukça dikkat çekti. Ağır Romantik Filmi 14 Şubat Sevgililer gününde Sinemalarda !  İşte Ağır Romantik Filimin Teaserı !

 

 

Ağır Romantik Filminn Konusu 

Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.

Bu yazı 05 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız