Onur Buldu Dünya Evine Girdi

Onur Buldu Dünya Evine Girdi

 

Güldür Güldür Show'ta yıllardır boy gösteren başarılı oyuncu Onur Buldu evlendi. Ekranlarda tanıdığımız birçok dizi ve filmde rol olan başarılı oyuncu geçtiğimiz gün evlendi. Onur Buldu'nun eşi ise oldukça merak konusu. Meraklı kişiler internetten Onur Buldunun Eşi Kim ? Onur Buldu Kiminle Evlendı ? gibi aramalar yapmaya başladı. İşte ünlü komedyen hakkında bilinmeyenler.

Onur Buldu Kiminle Evlendi ?

Ekranların fenomen programı Güldür Güldür'de Bilal Tiplemesiyle herkesin gönlünü fetheyeden Onur Buldu Evlendi. Geçtğimiz aylarda Bayi Toplantısı flminin galasında ilk defa müstakbel eşiyle görüntülenmişti. Başarılı oyuncu gala'da Duygu Koz ile 19 Nisan'da evleneceğini açıklamıştı. Yaptığı açıklama ile herkesi oldukça mutlu etmişti.

Duygu Koz Kimdir ?

Onur Buldu'nun eşi olarak ismini duyduğımz Duygu Koz, bir öğretmen. Onur Buldu, medya dünyasın'da uzak birisi ile evlendi. Duygu Koz ile uzun bir birlikteliği olduğu birçok kişi tarafından biliniyordu. Duygu Koz'un mesleği hakkında bilinen bilgiler ise kendisi'nin İngilizce öğretmeni olduğu ve okulda çalıştığı biliniyor.

Düğün Planlandığı Gibi Olmadı 

Onur Buldu ve Duygu Koz’un evlilikleri ise planlandığı gibi olmadı. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan pandemi’den kaynaklı sadece nikah ile sınırlı kaldı. Yapılan nikahta ise tedbirler gereği aile ve dostlardan olmadan yapıldı. Onur Buldu ve Duygu Koz’un evliliği plandığı gibi gerçekleşseydi ; Yılmaz Erdoğan’ın sahibi olduğu tiyatro’da gerçekleştirilicekti.

 

Bu yazı 27 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız