NAZLI'NIN AŞK İTİRAFI !

NAZLI'NIN AŞK İTİRAFI !

Nazlının Aşk İtirafı !  

 

Mucize Doktor Kısa bir aradan sonra bomba gibi ekranlara dönüyor ! 


 

 Milyonlarca insanı ekran başına kilitleyen Mucize  Doktor kısa bir arayla geliyor. Mucize Doktor’un yapımını MF Yapım, üstleniyor, Yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan oturuyor. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal gibi oyuncuların üstlendiği Mucize Doktor Dizisi her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 

 

Neler Olmuştu ? 

 Mucize Doktor 16. Bölüm'de birçok ilk gerçekleşirken, duygusal sahneler hat safadaydı. Nazlı'nın ölmek üzere olan arkadaşı Nazlı'dan erkek arkadaşıyla birlkte olmasını, onu yalnız bırakmaması için birlikte olmaları teklifini yapmıştı. Nazlı, bu durumu tamamen red etmişti. Bunu duyan Ali Vefa, derin bir hüzüntü yaşamış ve bu durumu Adil Hoca ile paylaşmıştı. Nazlı'nın arkadaşının, erkek arkadaşıyla çıkması üzerine Ali Vefa tam anlamıyla yıkılmıştı. Ali Vefa bir yandan hissettiği duyguları anlamaya çalışırken, bir yanda da ne yapması gerektiğini bulmaya çalışıyordu. Nazlı, arkadaşıyla birlikte çıkması üzerine, yavaş yavaş duyguları yüzüne vurmaya başladı. Yemek yediği arkadaşına bilinçsizce sürekli Ali Vefa'dan bahsetmesi üzerine, arkadaşı Nazlı'nın duygularını yüzüne vurmuştu. Nazlı, itiraz etsede panikleyerek orayı terketmişti. Nazlı, Ali Vefa'yı bularak, onunla konuşmak istedi. Nazlı, yavaş yavaş duygularını kabul etmeye başlamıştı. Nazlı, Ali ile onlar için özel olan dama çıktıklar. Nazlı, tam konuşmaya başlayacakken bölüm bitmişti. Herkes Nazlı'nın ne diyeciğini tahmin ederken Mucize Doktor 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı ! İşte o fragman ! 

 

 

Aşk İtirafı 

Fragmanda artık Nazlı’nın tamamen kendisinin kabul ettiğini ve bunun Açelya ile paylaştığını görüyoruz. Açelya ile paylaşması üzerine Nazlı’nın çaresiz olduğu görülüyor. Nasıl ve ne yapması gerektiğini bilmiyor. 16. Bölüm damda Nazlı’nın Ali’ye bir şeyler söylemeye başlayacakken bitmişti. Fragmandan anladığımız üzere Nazlı’nın damdaki konuşması gerçekleşmemiş. 17. Bölüm’de Nazlı’nın duygularını Ali ile paylaşacağını tahmin etmiyorum. Muhtemelen bir süre Nazlı, Ali’nin duygularından emin olmaya çalışacaktır.İlerleyen süreclerde de Adil Hoca’nın devreye girmesiyle bir şeyler olacağını tahmin ediyorum. Olası bir ilişki durumları ise izleyenleri oldukça mutlu edecektir. 

 

Onur Tuna'dan Evlilik Sahnesi

 

  

 

 

 

 

Bu yazı 06 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız