MucizeDoktor'un Akıbiyeti Belli Oldu

MucizeDoktor'un Akıbiyeti Belli Oldu

Mucize Doktor sezon finali mi yaptı ? Fox Tv'nin fenomen dizisi Mucize Doktor hakkında flaş gelişme. Mucize Doktor dizisinde yer alan Reha Özcan ( Adil Hoca ) ve Özge Özder ( Kıvılcım ) Mucize Doktor'un tahminen sezon finali yaptığını dile getirdi. Pandemi önlemleri gereği seti iptal edilen Mucize Doktor sezon finali mi yaptı ? Dizi'nin hayranlarının merak ettiği konu ise Mucize Doktor Dizisi'nin 28. Bölüm ile sezon finali yapıp yapmadığı. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Mucize Doktor Sezon Finali Mi Yaptı ?

Türkiye televizyon tarihi'nin en yüksek reyting rekoruna sahip olan Mucize Doktor dizisi hakkında flaş gelişme. Fox Tv'de 28 bölümdür yayınlanan Mucize Doktor, milyonlarca insanı ekrana kilitliyor.  Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Reha Özcan,  Onur Tuna, Özgü Özder, Hazal Türesan gibi oyuncuların üstlendiği Mucize Doktor sezon finali mi yaptı ?

Neler Oldu  ?

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan pandemiden kaynaklı Dünya’da yüzlerce set, yapımları erteleyerek film ve dizilere ara verdi. Netflix, Hollywod gibi Dünya devi şirketler de yapımlarına ara verdi. Alınan önlemleri Türkiye’de çekimleri süren diziler de gerçekleştirdi. Onlarca dizi tedbirler gereği setlere ara verdi. Fox Tv’de yayınlanan Mucize Doktor dizisi de setlere ilk ara veren ekiblerdendi. Mucize Doktor hikayesi gereği hastane’de çekiliyordu. Bu süreçlerde hastanelerin oldukça risk taşıdığı ve set gibi zaruri bir ihtiyaç olmayan konular ile meşgul edilmesi tehlikeyi doğrumasından kaynaklı ilk setlerini erteleyen dizilerdendi. Mucize Doktor 28. Bölümü ile ekranlara arar verdi.

 

Dizi’nin hayranları ise dizinin yeni bölümlerinin ne zaman çekileceğini merak ediyor. Dizi’de Adil Hoca karakterini ve Beliz karakterini canlandıran Özgü Özder ve Reha Özccan katıldıkları bir Youtube canlı yayının’da dizi ile ilgili açıklamalarda bulundu. İkili Mucize Doktor’un bu sezonu kapattığını düşündüklerini dile getirdi. Reha Özcan ; ‘’ Setlerin bu süreçlerde oldukça risk taşıması ve bizim hastane’de çalışıyor olmamız oldukça risk. Ayrıca stüdyo’yu oraya kurmak ve ekibi bu şartlarda tekrardan toparlamak oldukça zor bir durum. Muhtemelen Mucize Doktor 28. Bölümü ile sezonu kapattı. Yaz aylarında sürecin toparlanmasından hemen sonra bizler tekrardan setlere çıkacağız. ‘’ diye ekledi. Kıvılcım karakterini canlandıran Özgü Özder ‘de aynı fikir’de olduğunu dile getirdi.

Mucize Doktor Yeni Bölümleri Ne Zaman Olacak ?

Mucize Doktor’un ne zaman başlayacağına dair en önemli yorumları yine Mucize Doktor ekibinden kişiler yaptı. Tabloya ve sürece bakıldığında Mucize Doktor bir süre daha ekranda olmayacağı aşikar. Sezon’nun kapatılması üzerine dizi normal plan akışına devam edecektir. Genel diziler’de yaz ayların’da yapılan sezon finalleri ise şu şekildedir; Diziler Haziran ve Temmuz aylarında sezon finali yaparlar. Ortalam 1 ay boyunca set’e girmezler. 1 Ayın sonrasında sete girerek, yeni sezon çekimlerine başlarlar. Yeni sezonun bölümleri’nin tv’de yayınlanması ise Ağustos ve Eylül aylarını bulur.  Mucize Doktor’unda aynı plan ile hareket ettiğini düşünürsek, muhtemelen bu tarihlerde yeni bölümlerini izleyeceğiz.

Reha Özcan ve Özgü Özder'in yaptığı canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu yazı 11 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız