Mucize Doktor Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Mucize Doktor Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Mucize Doktor Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 2. Nisan tarihinde yeni bölümü yayınlanması gerekirken yayınlanmadı. Dizinin hayranları ise ne zAmaan yayınlanacağını öğrenmek istiyor.

 Başrollerine Taner Ölmez, Reha Özcan, Hazal Türesan, Sünem Ünsan ve Onur Tuna gibi oyuncuların üstleniyor. Reyting rekortmeni, The Good Doctors uyarlaması olan Mucize Doktor, Türkiye'de en çok izlenilen dizi olarak karşımızda duruyor. Gerek konu gerek de verdiği sosyal mesajlar ile birçok izleyicinin gönlünü kazanan dizinin yeni bölümü yayınlanmadı.

Mucize Doktor Neden Yayınlanmadı ?

 Tüm Dünya'Yı etkisi altına alan ve milyarlaca insanı etkileyen korona virüs tedbiri için dizinin setleri durduruldu. Mucize Doktor konusu üzerinden hastane'de çekilen bir diziydi. Şu dönemlerde hastaneler de tedavi dışında başka bir koşul olmaksızın durulmuyor. Oyuncular ve teknik ekip için oldukça risk taşıyan bu durumun önüne geçildi ve dizi setleri ertelendi. Film ve Dizi setleri sadece Türkiye de değil, tüm Dünya'da ileri bir tarihe ertelendi.

Mucize Doktor Yeni Bölümü Ne Zaman ?

Başarılı dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair net bir bilgi malesef bulunmuyor. Yaşamın normalleşmeye dönmemesi halinde ekip sete girmeyecektir. Türkiye'ye ve Dünya'ya baktığımız taktirde; dizi uzun bir zaman sete girmeyebilir. Kanal'dan ve yapım'dan herhangi bir resmi açıklama henüz yapılmadı. Koşullara göre Mucize Doktor kaldığı yerden devam edecektir.

 

 

Açelya Şarkı Söyledi !

Bu yazı 03 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız