Mucize doktor son bölüm izle

Mucize doktor son bölüm izle

Mucize doktor 14. bölüm izle

Mucize Doktor dizisi 14. bölümde yine reyting rekormeni oldu ve izleyicilerine keyifli saatler yaşattır.

  Perşembe günü yayınlanan Mucize Doktor dizinde gülümseten ve duygulandıran birçok sahne oldu. Hadi, Perşembe günü yayınlanan bölümde neler oldu ? inceleyelim. Mucize Doktor 10. Bölümünde Ferman Hocanın radikal bir kararı ile Ali ve Adil Hocayı korumak adına, Aliyi Pataloji bölümüne sevk eder. Ali, olduğu yerden oldukça mutsuzdur. Nazlı ise sürekli Aliyi Cerrahi bölümüne almak için çaba sarfeder. Lakin Ferman Hoca kararından bir adım geri atmaz. Adil hoca ise bu durumlara sessiz kalır. Sebebi ise Ali’nin olgunlaşmaya ihtiyacı olmasıdır. Ali’nin , Cerrahi tarafından sürekli ihtiyacın olduğunu ise bu bölümde fazlasıyla gördük. Diğer karakterlerin sürekli Ali’nin yokluğundan dem vurmaları. Ali’nin herkes tarafından çok sevildiğini gösterdi. Nazlı’nın yükseklik korkusunu Ali ile yenmeye çalışması ikilinin arasındaki duygusal bağı güçlendirdi. Hastanenin damına çıkıp Ali ile duygusal anlar yaşayan ikilği önümüzdeki bölümlerde de tekrar damda görmeiz olası bir durum. Hastaneye gelen otostik bir diğer hasta ise izleyenleri büyük bir  duygusallığa sürekledi. Ali’nin otostik hastayla kurduğu ilişki sayesinde hasta tedavi olabildi, tek şartı ise Ali’nin de kendi ameliyatına girmesiydi. Tanju hoca, Ali’nin tekrar Cerrahi bölüne gelmesi için Adil Hocayla görüşürken  kapalı kitapların açılması ikilinin arasındaki gerilimi arttırdı. Tanju hoca Ali’nin Pataloji bölümünde kalmasına sessiz kaldı.

 

 

MUCİZE DOKTOR 14. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

 

    Ameliyata giremeyeceğini öğrenen Ali, sebebinin Adil Hoca olduğunu öğrenmesiyle birlikte Adil Hocayla tartıştı. İkili arasında yaşanan konuşmalardan birisi şöyleydi Ali, ‘’ abim olsaydı yapardı ‘’ demesi üzerine hiç beklenmedik bir anda bizi geçmişe götürüp Ali’nin hüznüne ortak etti.  Adil Hoca, ‘’ Abin olsaydı yapardı ama abin yok. Artık büyümelisin, olgunlaşmasın, kendi başının çaresine bakmalasın ‘’ demesi üzerine Ali içine gömüldü. Adil Hoca, tartışma sırasında yapmak istediği durum Ali’nin kendiyle baş başa kalması gerektiğini ve daha olgunca düşünüp, yaklaşması gerektiğini, başına bir iş açmaması gerektiğini anlatmaya çalışmasıydı. Ali, Adil Hoca’nın söylediklerini üzülerek anladı ve sahne Adil Hoca’nın göz yaşlarıyla son buldu. Ali’nin Evine gelen  beklenmedik misafiri ise Nazlı’ dır.

Nazlı, Ali’nin tüm vakalar karşısında bulduğu çözümlemeleri binbir zorlukla toplamış Aliye getirmiştir. Nazlı’nın fikri bu dosyaların hepsini Ferman Hocaya gösterip, Aliyi tekrar Cerrahi bölümüne döndürebileceğini düşünmesidir. Ali, şaşırtıcı bir şekilde bu yardımı kabul etmeyip, kendi sorunlarını kendisinin çözmesi gerektiğini ve artık büyümesi gerektiğini söylemesi Nazlı için oldukça şaşırtıcıdır. Ali, Nazlı’nın evden çıkmasıyla onun için güvenli olmayan ama geçmişinden derin bir hüzün barandıran bisiklete binip hastaneye gider. Kendisinin ameliyatta olmasını isteğen otostik hastayı ziyaret eder. Aralarında duygusal bir konuşma geçer. Ardından bölüm biter. Gelecek, bölümü heyecanla bekliyoruz.

Bu yazı 08 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız