Mucize Doktor Ne Zaman Yayınlanacak ?

Mucize Doktor Ne Zaman Yayınlanacak ?

Mucize Doktor Ne Zaman Yayınlanacak ?

 

Pandeminin gerçekleşmesiyle Türkiye’de onlarca dizi setlere ara verdi.Setlere ara veren dizilerden bir tanesi de Mucize Doktor. Dizinin hayranları ne zaman yayınlanağını öğrenmek için arama motorlarını Mucize Doktor ne zaman başlayacak ? Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman ? gibi sorular yazıp, aratmaya başladı. Bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Mucize Doktor

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve milyonlarca izleyiiyi ekranlara kilitleyen dizi, uzun zamandır ekranlarda yok. Mucize Doktor başrollerini Taner Ölmez, Reha Özcan, Hazal Türesan, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi oyuncular üstleniyor. Güney Kore dizisi olan Good Doctor yapımından uyarlanarak, Türkiye’de ki izleyicileri’nin karşısına çıktı. Mucize Doktor yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça sevildi. Ayrıca dizi Dünya’da birçok ülkeye ihraç edilerek, başarısına başarı ekledi.

Mucize Doktor Ne Zaman Yayınlanacak  ?

 Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor’un ne zaman yayınlanacağı ise oldukça merak konusu. Tüm Dünya’yı etkileyen Pandemi yüzlerce dizi ve film yapımlarını durdurdu. Türkiye’de de baş göstermesiyle birlikte. Birçok dizi setlere ara verdi. Mucize Doktor ilk ara veren dizilerden birisi. Dizi’nin hikaye gereği hastanede çekiyor olması, tedbirleri hızlandırdı. Dizi yaklaşık 6 haftadır ekranlarda yayınlanmıyor. Fox ekibi ise Mucize Doktor’un eski bölümlerini kolaj ile Perşembe geceleri paylaşıyor.

 Pandemi’nin Türkiye’de son günlerde düşüşe geçme durumu oldukça önemli bir tablo olarak nitelendiriliyor. Yaşamın normalleşmesi ya da tedbirlerin gevşetilmesi taktirde Mucize Doktor tedbirlerle birlikte tekrar sete çıkacaktır. Dizi’nin ortalama ekranlara gelme süresi ise 4 ila 6 hafta arası görünüyor.  

Mucize Doktor Sezon Finali Mi Yaptı ?

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisi, tedbirler ve önlemler gereği özel ir bölüm çekerek, sezon finaline girdi. Aslında dizinin takviminde sezon finali gibi bir durum yoktu. Böyle bir durum yaşanınca birçok kişi Mucize Doktor'unda öyle yapma ihtimalini düşündü. Bir diğer durum ise Mucize Doktor'un tekrardan bir bölüm çekerek, sezon finaline girmesi. Lakin resmi bir açıklama yapılmadığı için böyle bir iddia yersiz olarak kalmaktadır. 

 

Mucize Doktorun Belizi, Hazal Türesan Röportajı İçin BURAYA tıklayın.

Bu yazı 27 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız