Mucize Doktor dizisi nerde ve hangi hastanede çekiliyor?

Sitemizin iletişim bölümünden bizlere sürekli ısrarla sorulan çok soru var bugün bunlardan bir tanesini yanıtlayacağız. Mucize doktor dizisinin nerede çekildiği hangi hastane olduğu ve çekim günlerini soruyorlar. Bizlerde bugün sizler için bir yazı derledik.. Aşağıdan yazımızı okuyabilirsiniz.


Gerçeği konuşmak gerekirse İstanbul’da Berhayat hastanesi tecrübe et bir hastahane yoktu Mucize Doktor dizisi başlayana kadar; şuandan Medical Park Pendik hastanesinin  ismi Mucize Doktor dizisi için değiştirilmiş vaziyette.

Mucize Doktor Hangi Hastanede Çekiliyor? Berhayat Hastanesi Nerede?
Mucize Doktor dizisi İstanbul Pendik’te bulunan ve 2015 de inşasına başlanan ve 2017 de teslim edilerek hizmete açılan Medical Park Pendik hastanesinde çekiliyor.

Medical Park Pendik Hastanesini inceleyelim
Medical Park Pendik hastanesi 330 normal 53 yoğun bakım olmak üzere toplam 383 yatak kapasitesindedir.Toplam 100 kontrol odası ola Medical Park Pendik hastanesi devasa yapısı ile görenleri şaşırtan bir yapı. Kapalı otoparkının yalnızca vale ile kullanılabildiği ve vale fiyatının 15 TL olduğu Medical Park Pendik hastanesi 301 araç kapasitesine sahip 3 katlı 2 kapalı otopark ve 1 açık otopark bulunmaktadır.

Mucize Doktor Set Adresi nerede
444 4 484 numarası ile 24 saat hizmet sunan Medical Park Pendik Hastanesi Fevzi Çakmak, Daha önceki Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Park Pendik Hastanesi, Tavşantepe Metrosu’na ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Mucize Doktor dizisi seti haftanın en az 3 günü Medical Park Pendik Hastanesine kurulacaktır. Mucize Doktor dizisinin çekimlerini görmek isteyen izleyiciler Medical Park Pendik Hastanesinde ziyarete bulunup müsaade edildiği vakitlerde sanatçılar ile resim çektirebilir ve seti az da olsa izleyebilirler.
Mucize Doktor dizisinin uyarlandığı The Goog Doctor dizisinin çekimleri ise San Jose St. Bonaventure Hospital hastanesinde gerçekleşmişti. Aslında önceden de Türkiye’de bir çok doktor dizsisi özel hastanelerde çekilmişti ancak Mucize Doktor dizisinin çekildiği kadar merak uyandıran bir sağlık kurumu olmamıştı. Bu dev yapı Türk halkına hizmet etmesi için Turkven şirketi tarafından yaptırılmıştır.

Mucize Doktor Mucize Doktor Hangi Hastanede Çekiliyor? Berhayat Hastanesi Nerede? Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa; Adaletli ve Ferman gibi doktorların çalıştığı özel hastahane senaryoda Berhayat Hastanesi olarak geçiyor. Peki nerede bu Berhayat Hastanesi? İşte ayrıntılar. Gerçeği konuşmak gerekirse İstanbul’da Berhayat hastanesi tecrübe et bir hastahane yoktu Mucize Doktor dizisi başlayana kadar; şuandan Medical Park Pendik hastanesinin  ismi Mucize Doktor dizisi için değiştirilmiş vaziyette. Mucize Doktor Hangi Hastanede Çekiliyor? Berhayat Hastanesi Nerede? Mucize Doktor dizisi İstanbul Pendik’te bulunan ve 2015 de inşasına başlanan ve 2017 de teslim edilerek hizmete açılan Medical Park Pendik hastanesinde çekiliyor. Hekimoğlu Hangi Hastanede Çekiliyor? Hekimoğlu Nerede Çekiliyor? İşte Ayrıntılar Hekimoğlu Hangi Hastanede Çekiliyor? Hekimoğlu Nerede Çekiliyor? İşte Ayrıntılar Medical Park Pendik Hastanesinin Özellikleri Medical Park Pendik hastanesi 330 normal 53 yoğun bakım olmak üzere toplam 383 yatak kapasitesindedir.Toplam 100 muayene odası ola Medical Park Pendik hastanesi devasa yapısı ile görenleri şaşırtan bir yapı. Kapalı otoparkının sadece vale ile kullanılabildiği ve vale fiyatının 15 TL olduğu Medical Park Pendik hastanesi 301 araç kapasitesine sahip 3 katlı 2 kapalı otopark ve 1 açık otopark bulunmaktadır. Mucize Doktor Set Adresi 444 4 484 numarası ile 24 saat hizmet sunan Medical Park Pendik Hastanesi Fevzi Çakmak, Daha önceki Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Park Pendik Hastanesi, Tavşantepe Metrosu’na ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Mucize Doktor dizisi seti haftanın en az 3 günü Medical Park Pendik Hastanesine kurulacaktır. Mucize Doktor dizisinin çekimlerini görmek isteyen izleyiciler Medical Park Pendik Hastanesinde ziyarete bulunup müsaade edildiği vakitlerde sanatçılar ile resim çektirebilir ve seti az da olsa izleyebilirler. Mucize Doktor dizisinin uyarlandığı The Goog Doctor dizisinin çekimleri ise San Jose St. Bonaventure Hospital hastanesinde gerçekleşmişti. Aslında önceden de Türkiye’de bir çok doktor dizsisi özel hastanelerde çekilmişti ancak Mucize Doktor dizisinin çekildiği kadar merak uyandıran bir sağlık kurumu olmamıştı. Bu dev yapı Türk halkına hizmet etmesi için Turkven şirketi tarafından yaptırılmıştır. Medical Park da Turkven şirketinin haricinde Muharrem Usta ve Sancak Grubu da payları vardır. Sancak Grupo malum AKP MYK’sında da görev alan bir politikacı ve iş adamıdır.

Bu yazı 11 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız