Mucize Doktor Çekimleri Durduruldu Mu ?

Mucize Doktor Çekimleri Durduruldu Mu ?

Mucize Doktor Çekimleri Durduruldu Mu ?

Mucize Doktor Çekimleri Neden Durduruldu ? Türkiye'de dizilerinde en çok izlenilen dizi olarak milyonlarca insanı ekranlara kilitleyen Mucize Doktor'un çekimleri durduruldu mu ?

 Fox Tv ekranlarında 26 Mart Perşembe gecesi 28. Son bölümü ile ekranlara gelen Mucize Doktor dizisinin çekimleri durdurulduğu konuşuluyor. Tüm Dünya'yı etkisi altına alan Korona-Virüs salgınından kaynaklı birçok ülkede dizi ve filmlerin prodiksiyonu durdurulmaya başlandı. Türkiye'de birçok dizi de setlerini durdurarak önlemini almaya başladı. Mucize Doktor'da bu dizilerden birisi. 

Çekimler Neden Durduruldu ?

Korona-Virüs gerekçesiyle tüm Dünya'da diziler ve filmlerin prodiksiyonları ileri bir tarihe ertelendi. Çünkü setler oldukça kalabalığı bir arada tutan yerler. Bir dizinin seti minimum 60-100 kişi arasından oluşuyor. Durum böyle olunca oldukça risk taşıyor. Mucize Doktor dizisi hastanede çekiliyor olması ise bu riski ikiye katlıyor. Yapım şirkeri MF Yapım henüz resmi bir açıklama gerçekleştirmedi. İlerleyen günlerde resmi bir açıklama gerçekleştireceği bekleniyor.

 

 

Mucize Doktor Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?

 Mucize Doktor dizisinin çekimlerinin tekrar başlayabilmesi için Dünya’da ya da Türkiye’de korona-virüs salgının duraklaması gerekiyor. Uzmanların ülkede korona-virüsü durmasının ise önlemler alındığı halde Haziran başlarında sakinleşeceği bilgisini veriyor. Yani Mucize Doktor dizisinin ne zaman çekimlere başlayacağı henüz net değil.

 

Bu yazı 27 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız