Mucize Doktor 25. Bölüm Fragmanı ! Mucize Doktor'da Ortalık Karışacak !

Mucize Doktor 25. Bölüm Fragmanı ! Mucize Doktor'da Ortalık Karışacak !

Mucize Doktor 25. Bölüm Fragmanı ! Mucize Doktor'da Ortalık Karışacak !

 

Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi gçtiğimiz perşembe günü yeni bölümüyle ekranlara geldi Oldukça heyecanlı geçen bölüm’de duygusal anlar da yaşandı. Başrollerini Taner Ölmz, Reha Özcan, Sinem Ünsl gibi oyuncuların üstlendiği senryosu Good Doctor’dan uyarlanan Mucize Doktor dizisi tüm heyecanıyla dvam diyor.Mucize Doktor ekibine bir yeni oyuncu ekleniyor. Başarılı oyuncu Merve Dizdar fırtına gibi esti. Yayınlanan yeni bölüm ise şöyle ;

 

 

 

 

Yeni bölüm fragmanına bizleri gelecek hafta oldukça heyecanlı bir bölüm beklediğini görüyoruz. Diziye Eltiler Savaşı filimnde boy gösteren Merve Dizdar dahil oluyor. Berhayat hastanesine asistan Damla olarak işe başlıyan asistan ortalığı alevlendirecek gibi ögrünüyor. Ameliyat sahnesinde kendisini Ali’nin önüne atarak, Ferman Hoca’ya kendisini göstermesi olduça dikkat çekiyor. Bu durumdan rahatsız olan Nazlı, beklenmedik bir hamle yaparak Ali’yi sahipleniyor. Nazlı, Damla’ya ‘’ Benimle istediğin kadar yarışabilirsin. Ama Ali'nin incinmesine asla izin vermem ‘’ diye söylemei oldukça dikkat çekiyor.

 

SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

 

İlişkilerini ilk defa şans veren Ali ve Nazlı, onu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını farkediyorlar. Diğer tarafın planını harekete geçiren kıvılcım Beliz'i oldukça zorluyor. Bunlar yaşanırken karaciğer nakli olması gereken bir çocuğun, ugun karacağiri, hüküm giymiş bir katile ait olduğu öğreniliyor. Doktor Tanju bu duruma karşı çıksı'da Ferman hastayı getirterek, karaciğer nakli yapılmasını sağlamaya çalışıyor. Ayrıca Ali ve Nazlı'ın yakınlaşması izleyenleri oldukça mutlu etti. Yeni bölüm 5 Mart perşembe günü Fox Tv ekranlarından izlenbilecek.

 

 

Bu yazı 28 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız