Mehmet Akif Alakurt Kolunu Kesip, Hesabından Paylaştı !

Mehmet Akif Alakurt Kolunu Kesip, Hesabından Paylaştı !

Bir dönem ekranların fenomen isimi Mehmet Akif Alakurt , İnsatgram'da canlı yayın yaparken, kolunu kesti. 

   

 

Adanalı dizisi ile tüm Türkiye'ye adını duyuran, Mehmet Akif Alakurt , uzun süre önce yaptığı açıklamayla, oyunculuğu bıraktığını belirtmişti. Alakurt , oyunculuğu bıraktıktan sonra Antalya'ya yerleşmişti.

 

 

Mehmet Akif Alakurt , canlı yayından kollarını keserken arkadaşı ; ‘’ Niye yaptın bunu şimdi anlamadım ‘’ sorusuna ise ‘’ hoşuma gidiyor kendime zarar vermek ‘’ diye cevap verdi.

 

 

Akkurt, Oyunculuğı Bıraktıktan Bu Yana Gündemden Düşmüyor !

 

Şahsi aracıyla, bir yılanın üzerinden geçen Mehmet Akif Alakurt , kanlar içinde kalan yılanında fotoğrafını İnstagram hesabından  story bölümünde paylaşmıştı. Gelen tepkiler üzerine Akkurt, şu açıklamayı gerçekleştirdi ;  " Hayvanı niye öldürdün diyenlere cevaben. Ölüm de yaşam da Allah'ın emri mantık bu değil mi ? "

 

 

Adanalı Dizisi İçin Şok Sözler

Uzun yıllar önce Oktay Kaynarca ile başrolünü oynadığı Adanalı dizisi için söyledikleri ise oldukça şaşırttı. Akkurt, sürekli sorulan, ne iş yapıyorsun sorusuna ; ‘’ İş sormayın bana ‘’ diyerek sözlerine şu şekilde devam etti ; ‘’ Oyuncuuğu bıraktım. Oynadığım karakterlerde ekranda kaldı benim için. Adanalı sevenlerine  duyuru ! sizin severek izlediğiniz bu dizi, benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir ‘’ açıklamasını yaparak oldukça şaşırtmıştı.

 Cahillerle Uğraşıyorum 

Adanalı dizisinin hayranlarını tepklileri üzerine Mehmet Akif Alakurt başka bir tepki’de bulundu. Alakurt sözlerine şunları ekledi ; Bunlar daha uyanamadı. Maraş Ali'nin kendi içlerindeki zibidi olduğuna uyanamadıkları gibi bir de kendileriyle eğleniyorlar. Küçülüyorsunuz T.C gençleri. ‘’ diyerek, oldukça tepki aldı. .

Birçok tepkiye ise cevap veren Alakurt ; ‘’ Türkiye’de oyuncu olmak böyle bişey. Her cahil ile muhatap oluyorsun ‘’ diyerek ekledi .

Bu yazı 21 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız