Kenan İmirzarıoğlu'nun Yeni Dizisi Alef

Kenan İmirzarıoğlu, Alef Dizisiyle Dönüyor ! Kenan İmirzarıoğlu’nun başrolünü oynadığı Poliseye Dizisi ! Alef’den Görseller Gelmeye Başladı ! 

 

     May Prodiksiyon imzalı  Blu Tv ve FX’in yeni dizisi Alef için hazırlıklar son süraat devam ediyor. Başrolünü Kenan İmirzarıoğlu, Melisa Sözen, Ahmet Mümtaz Taylan üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda, başarılı yönetme Emin Alper oturuyor. 

    Bartu Ben, Bozkır, Masum, 7Yüz gibi birçok başarılı yapımı platformuna taşıyan Blu Tv, FX ile güçlerini birleştirerek, yeni bir proje üretiyorlar. May Prodiksiyon’un yapımcılığını üstlendiği dizide Kenan İmirzarıoğlu, Melisa Sözen ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi önemli isimler yer alıyor. Son çektiği Kız Kardeşler filmi ile birçok ödül toplayan başarılı yönetmen Emin Alper  yönetmen koltuğunda oturuyor. 

 

 ALEF’İN KONUSU NE ? 

 İstanbul Boğazında bulunan bir cesedin ardından art arda çıkan cinayetleri çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor. Dizi, 8 bölüm olarak kurgulandı. 

 İslam tarihi ile ilgili birçok gizem taşıyan dizi, merakla bekleniyor. Dizinin oyuncuları, dizinin bi’an önce izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Temelleri tarihe dayanan ve tasavvufi öğelerle donatılmış mistik polisiye dizi, 2020 yılında BluTV ve FX'te aynı anda ekranlara gelecek. 

 

 

 

 

 

Bu yazı 14 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız