Jackie Chan'a Korona Virisü Bulaştı Mı ?

Jackie Chan'a Korona Virisü Bulaştı Mı ?

 

 Aksiyon filmlerinin unutlmaz oyuncu Jackie Chan için geçtiğimiz günlerde; '' Corona virüsüne bulaştığını, ve karantinayı alındı '' gibi birçok haber yayınlanmıştı. Kimi Uzak Doğu ve Asya merkezli yayıncılar, Hong Kong'da bir etkinliğe katılan Chan'ın burada virüs bulaştığını ve atmış beş yaşında olan bir kişinin karantinaya alındığını bildirmişti. Aslında, haberlerde Chan ve eşinin de karantinaya alındığını ileri sürülmüştü. Hayranlarını oldukça üzen bu haber, birçok kişi tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. 

 Çıkan haberleri üzerine efsane oyuncu Jackie Chan instagram hesabından bir açıklama yaptı.

  Jackie Chan, hakkında çıkan haberler için şöyle bir açıklama yaptı;  ''İlgilenen, merak eden herkese teşekkürler. Güvendeyim, sağlamım ve çok sıhhatliyim. Lütfen kaygı etmeyin, karantinada değilim. Umarım herkes güvende ve sağlıklı kalır. ''  Jackie Chan'ın yaptığı açıklama sonrası hayranlarıı durumu sevinçle karşıladı.

 

TEDAVİYİ BULANA 142 BİN DOLAR ÖDÜL

 Ayrıca Jackie Chan, corona virüsünün yayılmaya başladığı sırlarda yaptığı açıklamalarda aşıyı bulan kişiye ödül vericeğini paylaşmıştı. Ödül vermesinin gerekçesi ise Çinlilere dair yapılan antipatik eylemlilik hali ve ırkçı yaklaşımlardı.

 

Bu yazı 28 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız