Hülya Avşar Bölüm Başı Ne Kadar Para Kazanıyor ?

 

Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birisi olan Hülya Avşar hakkında bomba iddia. Oyunucu’nun bölüm başı talep ettiği para 125 bin TL ! Detaylar yazımızda !

 

Onlarca film, dizi ve program’da yer alan Hülya Avşar uzun bir süredir ekranlarda görünmüyor. Hülya Avşar ile ilgili atılan iddialardan birisi de başarılı oyuncu’nun oldukça yüksek para istemesi. Ücret konusunda oldukça net olan Hülya Avşar, uzun zamandır herhangi bir yapımcı ile anlaşma sağlayamıyor. Oldukça yüksek para istiyen oyuncuya yapımcılar yaklaşamıyor. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen başarılı oyuncu ile ilgili yeni gelişmeler de yaşanıyor.

Bölüm Başı 120 Bin TL

Hülya Avşar en son rol aldığı televizyon dizisi olan Muhtemeşem Yüzyıl’da bölüm başı 60 bin TL gibi bir ücret alıyordu. Ünlü oyuncunun son zamanlarda bölüm başı fiyatı ise 125 bin TL. Ünlü oyuncu’nun kendi set kuralları olduğunu ve yapımcılar ile bu anlaşmalar sağlanmadığında çalışmamadığı da gelen bilgiler arasında. Türkiye’de dizi setleri oldukça yoğun geçmektedir, günde minimum 12 – 18 saat arası çalışıldığı bilinen bir gerçek. Dizilerin 6 günde çekiliyor olması da bu koşulların oluşmasında oldukça önemli bir etken. Hülya Avşar bu koşullarda çalışmayı red ediyor. Günlük 10 saat çalışacağını ve hafta’da 2 gün izinli olmadığı taktirde imza sağlamıyor.

Programlardan 100 Bin TL

Hülya Avşar Türkiye’de sevilen birçok programlara da imza atmış bir isim. Hülya Avşar’ın programlardan bölüm başı istediği para ise dudak uçlattı. Herhangi bir programdan bölüm başı tam tamına 100 Bin TL aldığı konuşuldu.

 

 

Bu yazı 03 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız