Hekimoğlu Ne Zaman Başlıyor ? Hekimoğlu Yeni Bölüm ne zaman ? Hekimoğlu Sezon Finali mi Yaptı ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı dizi Hekimoğlu hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Uzun bir aradır ekranlarda olmayan Hekimoğlu dizisi hayranları’nın merak ettiği sorular cevap bulmaya başlıyor ‘’ Hekimoğlu ne zaman başlıyor ? ‘’ ve ‘’ Hekimoğlu Yeni Bölüm Ne Zaman ? ‘’ gibi sorular cevap bulmaya başlıyor.

 

 

 Hekimoğlu ekranların en çok izlenilen Doktor dizilerinden birisi. Kanal D ekranlarında naklen yayınlanan dizi milyonları ekrana kilitliyor. Hekimoğlu dizisi hakkında detayları ve hekimoğlu ne zaman başlayacak ? sorusu’nun cevaplarını sizlere vereceğiz. Hekimoğlu bilindiği üzere setlere ara verdi, başarılı dizi ne zaman ekranlara geleceği ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu. İşte sizlerle Hekimoğlu dizisi yeni bölüm tarihi hakkında ve dizi’de yaşanan gelşmeler hakkında bilgileri paylaşıyoruz.

Hekimoğlu’nun Senaristi Değişti !

Kanal D ekranlarında 14 bölümdür yayınlanan House M.D, Türkyie uyarlaması olarak izleyici ile paylaşılan Hekimoğlu’nun senaristi değiştirildi.  14 Bölümdür ekrana gelen dizi’nin senaristi Banu Kiremitçi Bozkurt’un Hekimoğlu ile yolları’nın ayrıldı açıklandı. Dizi’nin yeni senaristi ise Neşe Çehiz olarak belirlendi. Bir dizi’nin senaristi’nin değişmesi hikaye kurgusu için oldukça önemli bir durum. Dizi’nin temposuna nasıl etkileyeceği ise oldukça merak konusu.

Hekimoğlu Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Türkiye, pandemi ile ilgili tedbirleri yavaş yavaş gevşetmeye başladı. Bu tedbirler ile birlikte diziler yavaş yavaş set’e girmeye başladı. Birçok dizi setlere girmeyi beklerken birçok dizi de setlere girmemeyi tercih etti. Hekimoğlu ise set’e girecek diziler arasında yer alıyor. Yapım ekibi’nin aldığı karar ile Hekimoğlu, bayramdan hemen sonra set’e girecek. Sıkı önlemler ile set’e girecek ekibi olduk stresli günler bekliyor. Hekimoğlu yeni bölüm önümüzdeki haftalar’da Kanal D, ekranlarında yer alacak.

Hekimoğlun’da Sürpiz İsim

Hekimoğlu yeni bölümüne ise oldukça önemli bir isim ile başlıyor. Başarılı oyuncu Belçim Bilgin Hekimoğlu ekibine katılmaya hazırlanıyor. Gelen haberler arasında 15. Bölüm ile ekranlara dönecek olan Hekimoğlun’a Belçim Bilgin de eşlik edecek. Belçim Bilgin’in dizi’de sürekli olarak yer alıp almayacağı ise merak konusu.

 

 

Bu yazı 08 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız