Hekimoğlu 13. bölümü İzle

Hekimoğlu 13. bölümü İzle

Hekimoğlu 13. bölümü İzle

 

Hekimoğlu 13. bölüm, son bölüm izle ! Kanal D ekranlarını en çok izlenilen ve en kaliteli dizilerinden birisi olan Hekimoğlu yayın hayatına bomba gibi devam ediyor. Karva Seven Pıctures tarafından yapımı üstlenen uyarlama dizinin başrolerini Tımuçin Esen, Okan Yalabıyık ve Ebru Özkan gibi önemi isimler üstleniyor. Dizinin yönetmen koltğunda oturan isim ise Hülya Gezer ouruyor. Senaryosunu kaleme Banu Kiremitçi alıyor. Dizi bir dönem dünya'yı kasıp kavuran ve 11 sezon gibi büyük bir sezon sayısıyla yayın yapan Dr. House MD  dizisinden uyarlama olarak karşııza çıkıyor. Türkie versiyonu Türkiye'deki izleyiciler tarfından beğenildiğini söylenebilinir. Ayrıca oyuncu karosu da oldukça başarılı Timuçim Esen ve Okan Yalabıyık gibi başarılı oyuncuların dizide yer alması diziye ayrı bir enerji veriyor. Hekimoğlu her Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında saat 20:00da sevenleriyle buluşuyor.

 

Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapar ?

Hekimoğlu şu an 13. bölüünde ve ğbu kadar kısa bir sürede gayet başarılı bir reyting skoru var. Yayınlandığı gün ve saat'de reytig listesinin ilk beşine çok rahatlıkla giren dizi yayından kaldırıması pek olası durmuyor. Dizinin sıkı bğir hayran kitleininolması ve hikayesinini günümüzTÜrkiye dizisierinden uzakda olması kalite ve prestij açısından kanal için önemli ki dizinin reyting oranları da gayet başarılı. Hekimoğlu dizisi uzun bir süre daha Tüğrkiye'de sevenleiyle buluşacak gibi görünüyor.

 

Hekimoğlu 13. Bölüm İzle

Hekimoğlu dizisi her Çarşamba saat 20:0'a Kanal D ekranlarında izliyecileriyle buluşuyor.  Televizyon üzerinden izliyemediseniz de online olarak diziyi izlemeniz gayet mümkün. BURAYA Tıklayarak diziyi izleyebilirsiniz.

Bu yazı 11 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız