Hazal Kaya Ekranlara Geri Mi Dönüyor ?

Hazal Kaya Ekranlara Geri Mi Dönüyor ?

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, uzun zamandır ekranlardan uzak kalan oyuncular arasında. Geçtiğimiz yıllarda oyuncu Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya setlere ara vermişti. Geçtiğimiz yıl bir erkek çocuğu dünya’ya getiren Hazal Kaya, yeni projesi ile ilgili bilgi verdi.

 

Onlarca film ve dizi de yer alan başarılı oyuncu Hazal Kaya, uzun zamandır setlerden uzak olan isimlerden birisi. Beyaz perde’de ve dizilerden uzakta kalan oyuncu, katıldığı canlı yayında yeni bir açıklama gerçekleştirdi. Tuvana Büyükçınar’ın canlı yayınına katılan oyuncu Hazal Kaya, yeni projesi hakkında bilgi verdi. Tuvana Büyükçınar, Hazal Kaya’ya ; ‘’ Yeni projelerde çalışmalar ne zaman başlayacak ? ‘’ sorusunu sordu.

 

Yeni Bir Filmle Setlere Dönüyor

Yeni bir film için anlaştığını belirten başarılı oyuncu sözlerine şunları ekledi ; ‘’ Yazın çekilmesi planlanan bir sinema filmim vardı. Süreçlerden kaynaklı durduruldu. Filmin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Prodükterler neler yapıyor ve nasıl bir plan oluşturdukları hakkında bilgim yok .’’ diye ekleyerek, yeni filmi hakkında detayları paylaştı.

 

Bu yazı 30 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız