Haluk Levent Talk Programıyla Dönüyor !

Türkiye'nin en güvenilir isimlerinden olan Haluk Levent, sunucusu olduğu yeni bir program ile ekranlara dönüyor. Başarılı sanatçı ilk albümünü çkartdığı tarih olan 13 Mayıs gecesinde programa başlıyor. 

Programın Adı Ne ?

Başarılı sanatçı ve rock yıldızı Haluk Levent yeni programı ile sevenleri2Nin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı sanatçı'nın sunuculuğunu üstleneceği programın adı ise Kral Çıplak.  Ünlülerden birçok ismi programa konuk edecek olan Haluk Levent, eğlenceli bir programa imza atacak. Program canlı olarak yayınlanacak.

Kral Çıplak Hangi Kanal'da Yayınlanacak ?

Haluk Levent'in sunuculuğunu üstlendiği yeni bir program Kral Çıplak için herhangi bir kanal ile anlaşılmadı. Kral Çıplak, Gergadan yapım eşliğinde YouTube üzerinden yayınlanacak. Programı ise Haluk Levent'in YouTube hesabından izlenebilecek.

Kral Çıplak Ne Zaman Başlıyor ?

Ünlü rock yıldızı Haluk Levent ilk albümünü yaptığı tarih olan 13 Mayıs itibari ile canlı yayına başlayacak. Sevenleri ve hayranları ise merakla programı bekliyor. Ayrıca programın gelirlerinin Ahbap derneğine aktarılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

  Bu yazı 04 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız