Gel Dese Aşk Dizisinden Şok Karar! Gel Dese Aşk Ne Zaman Yayınlanacak?

Gel Dese Aşk Dizisinden Şok Karar! Gel Dese Aşk Ne Zaman Yayınlanacak?

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gel Dese Aşk dizis için flaş karar alındı. Dizinin hayranları Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman? sorusunun cevabını beklerken. Dizide flaş bir gelişme yaşandı. Gel Dese Aşk yeni sezon ne zaman ? sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler haberimizde!

Gel Dese Aşk Sezon Finali Mi Yaptı?

Atv ekranlarında yayınlanmayan başlayan iddalı dizi Gel Dese Aşk bugün alınan karar ile hayranlarını üzdü. Dizi sezonuna yeni başlamış ve toplamda 4 bölüm yayınlamıştı. Dizi, pandemiden kaynaklı, setlerini ertelemişti. Hayranları ise Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman? diye internette aramaya koyulmuştu. Dizi bugün alınan kararla sezon filnali yaptığı açıklandı. Yani Gel Dese Aşk dizisi bu sezonu erkenden kapatan diziler arasında yerini aldı.

Gel Dese Aşk Yeni Bölüm Ne Zaman?

Atv ekranlarında 4 bölümdür yayınlanan dizinin yeni bölümü oldukça merak edilirken, dizinin setleri durdurulmuştu. Hayranları ise Gel Dese Aşk dizisinin yeni bölümünün ne zaman olduğunu merak ediyor. Dizi yeni sezon setine Ağustos ayı çıkacağı gelen bilgiler arasında. Dizi, Ağustos ayında setlerini başlatma durumunda yeni bölümler Atv ekranlarında Eylül ayında yayınlanır.

 

Bu yazı 20 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız